Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most? Nem bírom...

RebelCat kérdése:

Mihez kezdjek most? Nem bírom tovább a családommal.

Figyelt kérdés

Az egész még a kamaszkorom elején kezdődött,a szüleimmel sokat veszekedtünk mindenről.Próbáltam mindenben jó lenni,megakartam felelni az elvárásaiknak,bekerültem abba a gimibe,amibe küldeni akartak.De ők közben nem engedtek sehova,megkaptam,hogy úgyse vesznek fel semmilyen jó iskolába,stb...Múltévben már nem bírtam,emos lettem vágdostam magam,de aztán sikerült talpra állnom utána.Kezdtem elviselni,de most húgom is felvételizett,nem tanult jól,eleinte fel se vették sehova,aztán mégis sikerül bejutnia egy gimibe,de neki sose mondták,hogy "nem vesznek fel,nem vagy elég jó oda".

Nemrég elkezdtem inni,cigizni,de már befejeztem,de azért csináltam mert már nem bírom itthon...És ők sose hallgattak még végig,tudták,hogy depresszióm van,de azt várták,hogy egyedül oldjam meg,mikor szakítottak velem,azt várták,hogy ne viseljen meg.Egyedül érzem itt magam.Csak azt várom,hogy elköltözhessek.De még addig van 2 év,míg 18 leszek.Mit kéne tennem?



2013. júl. 8. 14:37
 1/4 anonim válasza:
Azért ilyeneket ne csinálj magaddal mert csak magaddal baszol ki.... emberek vagyunk szavakbol értunk,és mindent meg lehet beszélni!
2013. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban már nagy szerepet töltenek be a barátok.Támaszkodj rájuk,nem tudom mennyi barátod van,nem az számít hogy mindenkivel jóba legyél és 100 barátod legyen,a lényeg az hogy legyen egy-két legjobb barátnőd,akikkel midnent megoszthatsz és számíthatsz rájuk.:) Ja és ha van barátod,akkor ő is nagyon sokat tudd neked segíteni(lelkileg).Hajrá! :)
2013. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor a szülők hajlamosak kivetíteni a gyerekükre azt hogy ők mik lettek volna de nem úgy alakult, és majd a gyerek az lesz. Az hogy nem engednek sehova, csak egy oka van, féltenek. Ahelyett hogy ilyen baromságokat csinálnál ülj le anyukáddal beszéljétek meg! És az hogy 18 leszel nem jelent semmit, mert el is kell tartani magad.
2013. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
van olyan csalàdtagod akihez mehetsz akkor beszèlj vele menny el a gyàmhivatalhoz vonatkozz szülõkkel megromlott viszonyra ès utànna ha a gyàmhivatal környeret tanulmànyt csinàlt az uj otthonodban minden megfelel akkor költözhetsz .. ezeket az ügyeket ràd való tekintettel igyekeznek gyorsan lefolyatni :) sok sikert
2013. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!