Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjek el élni? Bővebben lent

Kezdjek el élni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

elvégeztem az egyetemet, és találtam egy munkahelyet egy éve. igaz szerényen keresek, de még otthon élek a szüleimmel.

nem jövök be a lányoknak, így barátnőm sem lehet (ezt most nem picsogásból írom, olvasd végig!), ezért úgy gondoltam egymagam nem költöznék külön. itthon van a kutyám, van saját szobám.


eddig valamiért mégis gyűjtöttem a pénzt. kezd megfogalmazódni bennem a kérdés: minek gyűjtögetem a pénzt? hiszen családot nem fogok tudni alapítani, tehát úgymond nincs mire gyűjtenem.


viszont akkor többet áldoznék a hobbimra gyűjtés helyett. sajnos eléggé eszi a pénzt ez az elfoglaltság, de legalább meglátszódik rajtam és ez örömet okoz, ha más nem is tud.


2013. jún. 2. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam, és még mindig nem jöttem rá, miért is ne jöhetnél be a lányoknak. Az ördögtől csak egy fokkal kell szebbnek lenni. Mindenkinek megvan párja, szóval gyűjtsed csak a pénzt.
2013. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A családalapítás nem csak a pénzgyűjtögetésen múlik, elsősorban társ kell hozzá. A helyedben élném az életem, hódolnék a hobbimnak. Közben még olyan lányt is találhatsz, akivel tetszetek egymásnak.
2013. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha munkahelyed is lett, miért ne lehetne barátnőd is? :) Ne azt gondold, hogy "nem jövök be a lányoknak", mert ezzel a gondolkodással már be is vonzod az elutasítást, hanem a fejedben rakjál rendet, és honaptól "Na mikor vesz már észre az a lány?" gondolatokkal menjél dolgozni!!!! És közben gyűjtögess! :) Az én férjem az ördögnél fél fokkal sem szebb, mégis hozzá mentem és gyerekeink is születtek. :D
2013. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszenek a csúnya pasik:-)
2013. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na neeeeeeee:) Miért ne lehetne barátnőd? Csak annyi az egész hogy negatívan állsz a dologhoz:) Én amondó vagyok hogy úgyis lesz barátnőd!!:D Mellesleg mi a hobbid?:)
2013. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Kezdj el élni, és válassz valami arany középutat, a nőknek nem szimpatikus, ha egy férfi sokáig a szüleivel él.
2013. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: igen, ezt mondják. A gyakorlatban mégsem így működik.
2013. jún. 2. 16:37
 8/13 A kérdező kommentje:
Harmadik: nem szoktam ezt mantrázni magamnak... ezt tapasztaltam. Ezért sincs értelme győzködni arról, hogy a nőknek nem számít a külső.
2013. jún. 2. 16:38
 9/13 A kérdező kommentje:

Ötödik: végre egy kérdés, amire kellemes szájízzel válaszolok :)


Testépítés. Csak ehhez sok, megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagot kell venni + kiegészítőket. Ezért kerül sokba.

2013. jún. 2. 16:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan gyűjtögethetsz,ezzel megalapozod a jövődet,szóval igenis van értelme!Így a saját lábadra állhatsz majd x év múlva,függetlenül attól,van-e párod,vagy nincs.Így senkitől sem fogsz függeni sem anyagilag,sem más értelemben.Egyébként pedig a soraidból nekem az tűnik ki,hogy értelmes,felelősségtudatos vagy és komoly,ami manapság ritka emberi érték.Szóval rakosgass félre,tűzz ki magad elé egy életcélt,és ha marad némi pénzed,azért néha lazíts!Ha mondjuk eljárnál valamilyen szórakozóhelyre,koncertekre,fesztiválokra,máris összeköthetnéd a kellemeset a hasznossal.Kikapcsolódnál,és közben lenne lehetőséged ismerkedni is.

Különben mindenkinek megvan a párja.Igénytelen és csúnya emberek is találnak maguknak,Te meg intelligens vagy,értelmes gondolkodású,ha van pluszban hozzá valamilyen emberi formád,simán találhatsz társat magadnak.A lehetetlen nem létezik! :-)

2013. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!