Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom egy roma családdal...

A barátom egy roma családdal barátkozott össze. Nem akarom, hogy valamibe belekeveredjen a párom. Hogyan szakíthatnám el tőlük? (Ez nem kamu! )

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 15:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon rossz tapasztalataim vannak,és lehet kegyetlennek fogok tűnni most,de sosem volt gondom még a lüke haverjaival sem,most viszont VÁLASZTÁS elé állítanám!!!!
2013. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%

Abszolút elfogadó típus vagyok,és nem rasszista,de nálam ez már a határ!


Vagy én,vagy azok!

2013. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%

Hogyan történt az eset? Milyen roma családról van szó? Hogyan élnek, mit csinálnak? Csak azért mert ismertem én is nagyon rendes zenész családot, az égvilágon semmi baj nem volt velük.


Ha a putri fajtával spanolt össze, akkor viszont menthetetlen. Ez esetben ő sem lehet egy észlény, szóval otthagynám a fenébe.

2013. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%

Kidobnáb ha barátkozna vele.

A szerelem/szex kategóriában is most volt egy nagy vita egy roma lányról :)

Micsoda egybeesés.

2013. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Én barátnőm aki elvált egy roma pasival jött össze kb fél éve.A lányát kiközösítik azóta a suliba,mert az annya romával él akinek van 3 roma gyereke.Mind a kettő kitünő tanuló.Apuka is dolgos tanult ember.Mi is nagyon szeretjük,azért mert roma még lehet rendes.A volt férje ütötte verte,mig a mostani párja,tiszteli és szereti....
2013. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem mindegy, hogy milyen család. Az én édesapám is cigány (oláh), de Iparművészetit végzett, jeles festőművész. Édesanyám pedig, aki fél cigány (romungro az Apukája) matematika tanár középiskolában. Én óvónő vagyok, a bátyám Amerikában zenél. Szépen élünk, de látszik, hogy a cigány kultúra szerint (zene, ruhák...) Szóval milyen cigányok? Nagyon putrisok? Mivel foglalkoznak?
2013. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Putrisnak nem putrisok az egyetlen bevételük a seprűkötésből származik. Ha mondom a páromnak, hogy ne foglalkozzon velül azt a választ kapom, hogy sokat köszönhet nekik. De ezt én nagyol jól tudom.
2013. júl. 8. 16:32
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ milyen cigányok, vannak normálisak is közöttük, mint az egyik kérdező is. Miben segítettek a párodnak?Ha valóban sokat köszönhet nekik, akkor nem kell elszakítani tőlük, főleg ha normális cigányok. Ha a putrisabbak, akkor választás elé állítsd.

Anyukámnak is van egy cigány barátnője, normálisa élnek, dolgoznak, nincs velük semmi probléma.

2013. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Evele123 válasza:
94%
Én 2 példát mondanék: az egyik volt munkatársam egy szorgalmas roma srác, aki keményebben dolgozott, mint bárki más, eljárt pecázni, nevelte a 2 gyerekét, pozitív példa volt. A roma sógorom pár éve költözött a nővéremmel szülői házunkba. A ház le lett putrisodva, a családból mindenkivel összevesztek és gyűlölködnek. 3-4 havonta látogatunk haza, hogy a szüleimet láthassam.
2013. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, nem az számít, hogy milyen származásúak, hanem az, hogy milyen emberek...
2013. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!