Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott hazassag? Velemenyek/...

Nyitott hazassag? Velemenyek/ tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, akirol tudtam, hogy nos. Osszebaratkoztunk, megprobalt behalozni, mire kerdore vontam. Nagy nehezen kibokte, hogy nagyon fiatalon vette el a feleseget, minden szempontbol elsok es egyetlenek voltak sokaig, majd rajottek, hogy nem eltek eleget. Hoztak egy ilyen dontest, hogy oke, akkor mindketten elnezik egymas 'kilengeseit'.

Azt hittem, sohse terek magamhoz... :O


2013. júl. 8. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Az a véleményem, hogy annak szar aki pótlék a történetben.

Aki kielégíti egy ilyen férfi vágyait. Szart se jelentesz neki csak dugni akar aztán él tovább elégedetten. Hát ez a véleményem a nyitott házasságról.

2013. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, te tudod, mit akarsz ettől a férfitól.

Ha csak a szex kell, meg az, hogy valakit szerethetsz, hát tessék.

De ha közös születésnapot, nyaralást, színházat, karácsonyt akarnál, akkor nem ő az ideális jelölt.

Ennyire egyszerű ez.

Vannak nők, akiket kielégít (ha szerencséjük van, szó szerint) egy ilyen kapcsolat, ahol a feleség mellett ők lehetnek a másik nő, engedéllyel, mások viszont a szeretett férfival közös életet szeretnének, nem pusztán legális hentergést.

Mindenki döntse el...

2013. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%
Nyitott házasság? Nulla! Mondjuk én személy szerint nem nagyon viselném ha a párom mással lenne, ha van gyerek is akkor is csak a válást választanám.. Az szerintem olyan mintha figyelembe se vennéd hogy nős vagy..
2013. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kell rogton elitelni, konyorgom, nem mentem bele semmibe. Megmondtam, hogy nem itelek el senkit, mindenki ugy eli az eletet, ahogy akarja, de ez nem lesz soha az en eletem. Csak nem ertem az egeszet, azt hittem, a pofam leszakad... A pasi elmegy otthonrol, a no tudja, hogy k..ni megy, de ugyanugy beengedi az agyaba masik nap- es forditva. Vajon azt is megbeszelik, hogy milyen volt, hogy sikerult egy- egy randi?? Vagy hogy mukodik ez?
2013. júl. 8. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem, sohse terek magamhoz... :O"

- keress magadnak szép, tiszta szerelmet. Kilengésnek jó vagy, majd máshova leng, lóbálja össze-vissza a frkát. Ne pazarold rá az időd, csak megéget.

2013. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy senki nem ítélt el... de ne aggódj, jönnek majd olyanok is.
2013. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ítéllek el!


Csak ne aggódj,ilyenkor a legáltalánosabb,hogy elmeséli a pasi,


-hogy milyen rossz a sora van a csaj mellett

-hogy mennyire rossz a szex

-hogy a másik sem hűséges.....


ha ezeket naiv buta liba módjára megeszed,akkor ítéllek el....

2013. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ostoba hazaspar, ahelyett, hogy egymassal elnek meg a vagyaikat. En sajnalom ezeket a felszines embereket.
2013. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon hosszú ideig voltam monogám kapcsolatban és a párom is. Idő után rájöttem h ez nekem nem megy. Egy kapcsolatom sem volt jó. Mind hatalmas kudarc, fájdalom stb.

Majd megismertem a párom. Az első naptól fogva nyitottak voltunk. Nem azért mert nem éltünk eleget vagy hasonló, hanem azért mert egyszerűen a monogámia minket tönkretett. Amióta együtt vagyunk szárnyalunk. Egymással tanultuk meg h milyen is kellene legyen egy kapcsolat.

Mi is olyanok vagyunk mind bárki más. Aki nem ismer az egy normális monogam házaspárt lát.

De abszolút nem zárkózunk el senki elől. Aki rákérdezett annak gond nélkül elmondtuk h mi poliamorok vagyunk és egy kevés beszélgetés után teljesen megértették és elfogadtak minket.

Mind ketten ismerjük a másik partnereit, sőt van akivel szoros barátságban is vagyunk.

Mi így vagyunk boldogok. És végtelenül szeretjük egymást.

Eddigi legjobb kapcsolatom és soha nem bántam meg hogy mi ilyenek vagyunk. Nem is akarunk ezen változtatni.

2019. dec. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!