Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy és boldog életet...

Boldog vagy és boldog életet élsz?

Figyelt kérdés

Ha igen miért? Ha nem miért?:)


Köszi előre is!:)



2013. júl. 10. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagyok, de nem boldog az életem. Azért anyagilag se ugrunk ki az ablakon, és ugyebár a mai világ... Inkább arról egy szót se mondok.Remélem őszintén, hogy neked boldog az életed, meg ha jól álltok anyagilag nekem első lépésem. El innen.


Ez a név már jó?

2013. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Nem ertem a kerdest teljesen (az elso valaszt meg plane nem). Mi a kulonbseg a boldogsag es a boldog elet kozott. Megy a ketto kulon-kulon is?

En eleg negativ vagyok, mindig arra hajtok ami nincs, nem vagyok boldog. 30 evesen vezeto beosztasban, netto 800-ert dolgozom, 2 idegen nyelvet beszelek folyekonyan, sajat erombol felretettem mar 25m Ft-ot, van egy felesegem, akivel nagyon szeretjuk egymast, stb, stb. Nem tudom mi kell a boldogsaghoz.

2013. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó!

A boldogsághoz az (is) kell, hogy megtanulja az ember értékelni azt, ami van és tudjon megállni, pihenni és csak a pillanatnak élni.


Én boldog vagyok, van munkám, van egy szuper férjem, van egy kutyusunk, akit imádunk, végre találtam egy olyan hobbit is, amit szívvel-lélekkel tudok csinálni. Van fedél a fejünk felett, nincsenek minden napi megélhetési gondjaink (igaz nem is vagyunk túlságosan eleresztve).

Igaz akkor lennék teljesen boldog, ha családi házban laknánk, néha úgy érzem, "megfulladok" a panelban.

2013. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok boldog, mert jelenleg semmi nem működik úgy, ahogyan szeretném. Ettől függetlenül nem panaszkodom, mert sokan irigyelnék az életemet. 22L
2013. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem. Olyan szomorú vagyok, hogy majd elemésztődök.

Élhetnénk rosszabbul is anyagilag, ha erre gondolsz a második felében.

2013. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem élek boldog életet. Egy nevelőapával élek, aki érzelmileg bántalmaz, de ezt senki sem hiszi el, mert kívülről normális családnak látszunk. van két mostohaöcsém, akikkel kölcsönösen utáljuk egymást, anyám pedig a nevelőapám pártjára áll. A barátaimtól, és a sulimtól tíz kilométerre lakok, sulin kívül nem tudunk találkozni.
2013. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagyok, de az életem alakulása miatt nem vagyok boldog.

Ez azt jelenti, hogy nem vagyok boldog, hogy nincs munkám, és nem találok, tehát az életem ezen alakulásával nem vagyok elégedett, de boldog vagyok, mert megprőbálom ebből a helyzetből kihozni a legtöbbet.

Több időt töltök a szüleimmel, párommal, be tudom fejezni azokat a dolgokat, amiket eddig bem tudtam, van időm szervezni az esküvőnket. De amiatt, hogy ni cs munkám sakkozom, meg idegeskedek, hogy elég lesz -e a pénzünk. Otttartok, hogy már nem válfatok a munkákkal, megyek eladónak, mérnöki végzettséggel...

2013. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 moonlightsentinel ***** válasza:
Nem teljesen, de azért nem is vagyok boldogtalan :) De pont az elmúlt 1-2 hónapban tanultam meg/realizáltam magamban pár dolgot, amit ha szerintem tudok tartani, sokkal közelebb leszek az igazi boldogsághoz.
2013. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De jo kerdes! Nekem pont ez a kerdesem? Hogy honnan tudjam??? Mi alapjan tudom eldonteni, hogy pl a hazassagom boldog-e?
2013. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

31 keserves év után, elmondhatom, hogy 100% boldog vagyok.

Az életem szó szerint mesés fordulatot vett.

2013. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!