Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy nő férje meghal és eltelik 6 hónap ő megismerkedik egy másik férfival az emberek elítélik merthogy nem telt le az egy év gyász idő de jelzem a 11 év házasságuk nem volt boldog?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 20:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%

Illik megvárni a gyászidöt...A másik ilyen dolgokba nem szabad beleszólni.

Persze a családnak fáj,akár boldog házasság volt akár nem.

2013. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez a gyaszev falun tuti tema, egy XXI. szazadban elo embert nem masok velemenye fog erdekelni.
2013. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a kérdés?

Ha megismerkedett egy férfivel a férje halála után, az magánügye. (Már eleve nem világos, hogy erröl honna tudnak mások)

Ha neki fogtos a kapcsolat, akkor továbbra is találkoznak, ha viszont mások véleménye fontosabb, akkor negm szakitson vele.


Épeszü ember nem azon töri a fejét, hogy mások mit mondanak, ha neki ennyi idö alatt lezárult a gyász, akkor az sem tartozik másra.

2013. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Én is elítélem most de nem azért mert nem telt le egy naptári év, csak egy olyan emberről akinek ennyit jelent a 11 év házasság legyen az akármilyen a szememben ritka nagy féreg.
2013. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
mi közöm hozzá?
2013. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

ki találta ki az egy évet?

ha nem szerette, csak kényszerből volt mellette, akkor nem is gyászolja igazán. minek megjátszani magát?

2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Persze, könnyű ítélkezni és sárral dobálni a másikat, amíg ők nem jártak ilyen cipőben.
2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Számomra sem a gyászév miatt fura. Sokkal inkább azért, mert ha az embernek a férje meghal, akkor félév alatt javarészt a hivatalos ügyek sem zárulnak le, mondhatni még a helye sem hűl ki az ágyban, már is új férfi jön. Nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek egy ilyen idős házasság annyit jelent, hogy fél évvel a halála után már mással van az ember. Ha nem is volt felhőtlenül boldog az a kapcsolat, azért ha valakivel együtt vagyok, azt csak szeretem, csak tisztelem, csak vele vagyok valamiért és csak hiányzik utána... Én ezt 6 hónap alatt nem tudnám lezárni, ezért furcsállnám, de mindenkinek szíve joga eldönteni mit csinál.
2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
8-as, nem tudhatjuk, hogy ha élne, nem csalná-e pont ezzel a pasival. és az is lehet, hogy a halála csak éppen megkönnyebbülés volt a nőnek. semmit nem tudunk, csak a tényt.
2013. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Meggyászolta ő a maga módján rengeteget sírt

esténként mécsessel emlékezett

mondjuk ennek én örülök a legjobban h nem került pszichiátriára mert az 5 és 11 éves gyerköcöknek fel kell nőniük .

2013. jún. 16. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!