Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összességében boldog az...

Összességében boldog az életetek? Cserélnétek másokkal? Ilyennek képzeltétek a felnőtt életeteket (30+)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
36 éves vagyok, és van egy 20 éves fiunk. Senkivel nem cserélnék, jól érzem magam a bőrömben, a férjem 20 éve imád, én is őt, jobb embert nem tudnék magam mellé elképzelni. Nem szenvedünk hiányt semmiben.Vagyis igen egyvalamiben, nincsenek nagyszülők, mert mind a kettőnknek meghaltak a szülei. Ez nagyon hiányzik.
2013. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
30- vagyok és szívesen cserélnék egy olyannal, akinek könnyebb az élete az enyémnél. Nehezen indul be ez a qurva rozsdás kerék, hogy rúgnám szét a valagát.
2013. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ilyennek képzeltem. Sem a munkában, sem a magánéletemben nem sikerült megvalósítanom az álmaimat. Egyedül a két gyermekemre vagyok büszke. De nem cserélnék senkivel, a saját életemet szeretném végre egyenesbe hozni.


Már a sokadik, személyes vonatkozás nélküli kérdést olvasom, mihez kellenek ezek kedves kérdező?

2013. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
26 vagyok, a férjem 34, azért válaszolok. A magánéletemmel nincs gond, azt gondolom, ha van is, azt ketten tudjuk megoldani. Van munkám átlagos fizetéssel, a férjemnek dettó, munkás ember, ketten 250 körül keresünk csak. Ami hiányzik, a saját lakás és egy baba. Ezeket hiányolom a legjobban.
2013. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyjából minden úgy sikerült, ahogy szerettem volna. 16 évesen jöttem össze az első barátommal, ő 22 volt. Egyetemre járt, mellette volt egy vállalkozása, ami jól ment, így már volt saját lakása, autója. Én mindig úgy képzeltem el, hogy korán megyek férjhez és fiatal anya szeretnék lenni. Persze nem gondoltam, hogy az első barátom lesz a férjem, de azért mindig tervezgettünk, hogy majd milyen lesz az esküvőnk, a gyerekek, stb. 18 évesen főiskolára mentem, kevesebbet tudtunk találkozni, ő már a másoddiplomáját csinálta, belendült a vállalkozás is mégjobban, elég nehéz volt, de végül összeköltöztünk és ez mindent rendbehozott. 20 éves voltam amikor összeházasodtunk és 21 évesen született a kislányunk. Egy félévet levelezőn végeztem el, majd visszamentem nappalira, mert volt kire bízni a gyereket. Lediplomáztam, és rá pár hónapra kiderült, hogy megint terhes vagyok. Megszületett a kisfiunk is. Valóra vált az álmom. Fiatal anya lettem, és még az is bejött, hogy egy fiút és egy lányt szerettem volna. Közben költözködtünk is, mert kinőttük az első lakást. Főiskola alatt csak alkalmi munkáim voltak, aztán a gyerekek után elég sokáig nem tudtam dolgozni, de miután oviba mentek a férjem kapcsolatai révén nagyon jó munkahelyem lett egy cégnél, ahol azóta is dolgozok, csak már magasabb beosztásban, nagyon korrekt fizetésért. Emellett én is csináltam egy vállalkozást amiből szintén jó bevételünk van, így mindent meg tudunk adni a gyerekeknek, és mi sem szenvedünk hiányt semmiben. A kezdeti nehézségeken kívül nem volt még problémánk a férjemmel se. Persze 1-2 hullámvölgy volt, de még most is nagyon szeretjük egymást, pedig körülöttünk sokan váltak az elmúlt években is. Hálás vagyok a sorsnak amiért minden úgy alakult, ahogy én mondhatni megálmodtam, néha mesebelinek éreztem ezt az egészet, főleg a gyerekek születésekor.
2013. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó olvasni a sikertörténeteket, gratulálok annak, aki megvalósította az álmait. Szurkolok azoknak, akiknél még akad csorba.:)


3- Semmi mögöttes szándék nincs a kérdésemben, csak érdekel, a kortársaim hogyan boldogulnak, kinek, hogy alakult, hol szúrták el, mire büszkék.

2013. júl. 4. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:

megtaláltam azt a férfit, aki imád, én is őt...boldog vagyok mellette...egyetlenegy a gondunk...az anyagiak...megélünk, de ennél jobb is lehetne..mert ez éppenhogy...hónapról hónapra..jut mindenre...kajára, szórakozás ingyen van...legalábbis a buli része...hisz dj...egy kis "extra" már ha a mozi és pl egy-egy kávézó stb az, belefér...és ennyi..átlag jövedelem...sajnos...lakásra gyüjtünk...két-három év mulva összejön remélhetőleg....gyerek is akkor...vannak rosszabb életek is a miénknél....de a mi életünkön is tudnék mit javitani azért

24L

2013. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok.

Hát szerintem összességében elégedett lehetek.

Mondjuk lehet néhányak szerint kicsit "le vagyok maradva", de szerintem rendben van az életem.


Sikerült tanulnom, megvan az érettségim, 2 szakmám van, mindenféle jogosítványom van, főiskolát is elkezdtem de sajnos ott hagytam, ezt kicsit bánom, de már ez van.

Van munkám, 7 éve egy napot sem voltam munkanélküli, és azért annyit keresek, hogy meglegyek belőle. Van akihez képest jól keresek, van akihez képest nem, de nekem megfelel. (130 ezer körül havonta)

Sikerült összespórolnom az évek alatt egy jó kocsi árát, így nem hitelből kellett vennem, szeretem nagyon a kocsimat is, jó hogy van :)

A családommal viszonylag jó a kapcsolatom, de azért vannak problémák, de hát ez van :/

Van egy drága hobbim, amit szerencsére tudok magamnak finanszírozni, úgyhogy szerencsére kikapcsolódásra is van lehetőségem, olyan dologgal, amit szeretek.

És ami a legfontosabb: Van egy csodálatos, gyönyörű, okos barátnőm, aki mindennél jobban szeret engem és én is őt. Annyira jó vele minden, hogy hihetetlen. Nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Mindig megyünk valahova, vannak jó programjaink, rengeteget törődünk egymással, testileg-lelkileg tökéletesen összeillünk, úgyhogy most érek oda hogy meglegyen az az életemben, ami még hiányzik a teljes boldogsághoz:

Egy saját ház és az, hogy apa lehessek :)

De most már rajta vagyunk az ügyön, 1 éven belül szeretnék házat venni, mert szerencsére arra is sikerült valamennyit félre tenni, aztán majd megoldjuk már valahogy, és utána már jöhet a baba is :)

Akkor lesz teljes az életem, de most is jól érzem magam.


30/F

2013. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok. Nagyon feles az életem. Kb. mindenen megvan mégsincs semmim. Férj (rajongok érte), lakás, autó, diploma megvan, jelenleg nem dolgozom. Viszont.. azért nem dolgozom, mert beteg vagyok emésztési gondjaim vannak, betegesen sovány vagyok, ezért betegszabira küldtek. Mivel nagyon vékony vagyok, állandóan rosszul vagyok és nagyon gyenge vagyok. Jelenleg nem is tudom mikor mehetek vissza dolgozni. Minden vágyam, hogy ismét a régi legyek, de nem cserélnék senkivel, mert tudom, hogy sokan jóval rosszabb helyzetben vannak :(
2013. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!