Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fura a családomnak,...

Miért fura a családomnak, hogy még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A nővéremnek először 14 évesen volt pasija, majd lefeküdt vele és a pasi megcsalta, majdnem öngyilkos lett a nővérem. Nekem ez nem kell. Nagyon tetszik egy fiú az osztályból, de én csúnya vagyok, ő meg egy nagyon helyes srác, szóval semmi esélyem, de igazából még nem vágyom arra, hogy legyen pasim, mert még gyerek vagyok, nem? De a nagymamám egyre gyakrabban hozza fel a témát hogy miért nincs pasim. Jobb lenne ha teherbe esnék vagy mi? Nem értem... Csomó barátnőm úgy van vele mint én, hogy van aki nagyon tetszik de még nem akar járni senkivel. Szerintetek ciki hogy még nem volt barátom?

2013. júl. 10. 13:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Én is 15 vagyok,lány és egy cipőben járok veled. Nekem sok fiú bejön,de egyik sem tetszik igazán.
2013. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem bőven ráérsz még vele... ha 18-19 éves lennél, akkor megérteném, hogy a család már emiatt csesztet, de hidd el, még semmiről nem maradtál le..
2013. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan úgy vélik hogy az átlag kor ismerkedéshez az a 14, pedig ilyen mocskos világban ráérsz 17-18 évesen is lemaradni nem fogsz semmiről, csak tudod ez már egyeseknél át csap hatalmi harcba, hogy nekem 3x volt meg Józsi, Géza 2x, és emiatt érzi cikinek az akinek ilyenben nem volt része.

A megcsalás, félrelépés pedig ne ijesszen el tőle, mert több éves házasságokban is megtörténik sok dolog miatt, és ott nem csak 1 ember sínyli meg hanem egy egész család

Nekem se volt senkim még, és én már joggal érezhetném furának.

21/F

2013. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy a családod leragadt valahol az őskőkorban amikor a lányoknak 12-14 évesen férjhez kellett menniük és utána szinte rögtön családjának is kell lennie. Hagyd a fenébe őket. Akkor pasizz mikor úgy érzed, hogy igen, most eljött az idő.

24/N

2013. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őrület. Még csak 15 vagy. A legtöbb csajnak a gimiben sincs barátja. Nem kell siettetni semmit. Mondd, hogy a szerelmet várod, nem dugni akarsz egy jöttmenttel.
2013. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ciki? én 17 éves vagyok, és még nem volt senkim. hozzáállástól függ egyébként, én pl. elég későn érő típus vagyok. nem mondom, hogy nem esne jól, ha lenne valakim, meg engem is csszegetnek érte otthon, de majd jön, ha jönnie kell :D amíg hisztizek miatta addig úgyse lesz senkim.

egyébként, csöndben megjegyzem, hogy a külső nem igazán számít. egyik barátnőm 18 éves, női szemmel nézve is gyönyörű, mégis olyan önbizalomhiányos, és a fiúk is látják rajta, hogy nem könnyen kapható, nem volt még senkije. míg tök átlagos, vagy akár kicsit csúnyácska csajok, jó kisugárzással, csomó srácot vonzanak.

2013. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15 elmúltam az első csókom idején, ez mg nem jelentette azt, hogy utána volt pasim...(5 napos próbálkozás volt az illetővel)
2013. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

20 évesen lehet, hogy ciki lenne...de 15? Minek néznek a szüleid, ri binek?

Jó, hogy még vannak ilyen lányok, mint te akik normálisan gondolkodnak. Miután pasija van az embernek, gyakorlatilag megszűnik a "gyerekszoba".

2013. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 évesen volt először "rendes" barátom, de senki se siettetett. Előtte, így visszagondolva, nem is voltam érett rá. :)
2013. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úristen, szerintem még 25 évesen sem ciki, ha valakinek nem volt pasija, nemhogy 15! Mamád valószìnű, hogy falusi és ott az az élet rendje, ha a lány már 14 évesen eladósorba kerül és 16 évesen férjhez is adják. Na, ez a vaskalapos ősi felfogás. Egyáltalán ne érezd rosszul magad emiatt, a világ változik már nem az van, mint a mamád korában volt.
2013. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!