Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pénzem miatt vagyok jó...

Csak a pénzem miatt vagyok jó a családomnak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, vállalkozó. Egyszerűen édesapám és édesanyám kikészít a pénz témával. Havi 60.000Ft-ot adok le azért, hogy itt kajálok, élek... Kéthavonta én fizetem a villanyszámlát és 40.000Ft értékben veszek télre tűzifát.

Beleszólnak az üzleti ügyeimbe, ha visszaszólok még én vagyok a...... Elmond édesapám is mindenféle hülyegyereknek. :S

Most késik az egyik kifizetés és kevesebb pénzem jön be. Hirtelen én lettem a fekete bárány, a "kis sikertelen szerencsétlen", hogy az ő szavaikat használjam :S

Addig vagyok jó még van pénzem? Szerintetek mit kéne tennem? Beszélni nem lehet velük...

Vagy én látom rosszul a dolgokat? Oké, hogy beleadok a dolgokba, mert itt élek, de ezt kicsit túlzásnak érzem, főleg, hogy nekik is stabil keresetük van. A havi 60.000Ft-ot minden hónapban oda tudom adni, most fordul elő először,. hogy nem tudok venni fát, de egyből.... áááhhhh :@ :S



2013. máj. 7. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépjél le.Keress egy olcsó albérletet, esetleg haverral felesbe, vagy barátnővel, szerintem kevesebb pénzből kijönnél.Nekem ez fura.., itt nálunk sok fiatal csak lébecol, lehúzza a szülőket, nehogy fizetnének a kaja, rezsi utá,a szülők támogatják őket..., és nincs konfliktus.Pedig isznak, cigiznek..stb stb. Nem kell sorolnom. Te pedig rendes dolgozol, fizetsz.., és ez a hála.Szerintem hagyd ott őket, majd meglátják hogy nem is volt olyan rossz míg ott voltál...
2013. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Az albérlet jó ötlet, plusz ki is jönne havi 100 ezerből simán, amit most a szüleidnek fizetsz.
2013. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kijönne ennyiből egy kisebb albérlet. Amíg ott laksz, sok mindent nem tehetsz.
2013. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennyi pénzt le tudsz adni és még otthon laksz? na gyorsan húzz el, mielőtt még jobban lehúznak!
2013. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!