Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nem állhatom az anyukámat....

Ki nem állhatom az anyukámat. Mit tegyek, hogy ő is és én is megváltozzak?

Figyelt kérdés

Igaz! hogy csak 13 vagyok, de folyton felrángatja az eszem az anyukám.:

Amikor összeveszünk mindig megküld 1 jó nagy pofonnal, és még a végén a képembe vigyorog, de ha én elmerem mosolyogni magam, leüvölti a fejem, hogy én mit képzelek magamról, hogy a képébe vigyorgok, és megrángat, tiszta lila folt lett a csuklóm körül, de tudom valamilyen szinten én is hibás vagyok....

Meg külön gyûjtöm a zsebpénzem, és voltak olyan idõszakaink, amikor úsztunk a lejárt számlákkal, és kilopkodta azt a 43.000 Ft-ot, és amikor megkellett spórolnom az új biciklimre, akkor látom, hova lett a pénzem... Megkérdeztem, és azt mondta nagy gúnyosan:: hát sajnálom, kellett a számlákra, majd összespórolod!! én bementem a szobámba és elkezdtem sírni, amikor már 2 évet arra spóroltam, most a pénzem kétzáras dobozba tartom... :]] és amikor meghallotta, hogy sírok, megküldött két pofonnal, és ezt mondta: Tessék tessék tessék itt van 30.000 ft, csatt, mégegy pofon, és már remegett a kezem, annyira idegbeteg lettem... :'( meg elveszi a saját gépem, amikor azt mondja:: Neked itt semmi sem a sajátod, amit meg kaptál, az az enyém, te CSAK használhatod! :'((((

Ja és az igazi apukám sokkal rendesebb mint az a rühes anyám, és õk 2 várossal messzebb laknak, és anyámnak meg most van a 4 pasija... Mondtam anyumnak, hogy elmegyek Apukámhoz, akkor ezt mondja, : Elmehetsz, de kérem az íróasztalod kulcsát, a házam kulcsát, a telefonod, a LapTopod, és amit csak itt lâtok, azt mind ide kérem a kezembe. Isten áldjon!! -- Komolyan már elköltözem volna az Apukámhoz, de visszatart 2 dolog: A 8 macskám, akiket mindennél jobban szeretek, de apum meg nem engedi meg, hogy elvigyem, és nem hagynâm az anyámékra, . és az hogy onnan busszal járnék iskolába, és az elég egy cigány város, és félek....

Ti mit tennétek a helyembe?? MINDEN VÉLEMÉNY ÊS VÁLASZ SZÁMÍT!!!!!! ELÕRE IS KÖSZÖNÖM!!!!!


2013. júl. 12. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát már ne is haragudj, de ez tényleg nem normális viselkedés.. Egyedüli gyerek vagy? Én a helyedben mennék apámhoz, a macskákat meg add be valahová, vagy keress nekik gazdát. Azt is mondanám, hogy beszélj anyukáddal, de az a legtöbbször ilyen helyzetben csak még nagyobb vitába torkollik.

17/L

2013. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Átköltöznék Apukámhoz. Ne sajnálj semmit, mert a lelkednél nincs fontosabb- a macskák sem, semmi - így megmentheted a lelkedet a nagyon káros "nevelést" alkalmazó Anyukádtól. Sem a pofon, sem az hogy a te zsebpénzedet kérés nélkül elveszi nem elfogadható. Mielőbb tedd meg, hogy Apukádhoz mész.
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:

Ha anyukádnál vagy elhelyezve, arról bírósági papír van, csak bírósági döntés alapján lakhatsz édesapádnál.

Apukádnak mondtad már, h milyen veled az anyád?

Szerintem említsd meg neki mindenképpen. HA ő is jónak látja és te is úgy döntesz, akkor indítson gyerekelhelyezési pert és akkor átkerülsz oda.

Édesanyád viselkedés minősíthetetlen. Azt javaslom, hogy a megtakarított pénzed tartsd több különböző helyen. Pl. egy részét tedd be egy borítékba és tegyél a borítékba egy béna képeslapot is azt meg be egy könyvbe, ami a polcon van. Egy másik részét virágcserépbe, amiben művirágot tegyél rá, ú hyog abszolút ne lássa. A harmadik részének találj ki szintén valami rejtekhelyet, az a lényeg, hogy ha újra ellopja a pénzed, akkor se az egészet vigye - ezt így tudod megelőzni.

Nagyon úgy tűnik nekem, h csak a pasik érdeklik és téged nem szeret.

HA maradnod kell, akkor még 5 év és 18 leszel és akkor már tudsz dolgozni, albérletbe menni.

Középiskolába lehetőleg olyanba menj, hogy kollégiumban lakhass, így csak hétvégén kell az anyáddal lenned.

Kitartás, meg fog oldódni minden csak idő kérdése.

2013. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Anyád egy büdös ku*va megvallva az igazat....csak a férfiak érdeklik és ha a magánéletébe nem jó valami azt rajtad tölti ki.4 barátja van...az szép dolog.Az ilyen nem anyának való,hanem adnék neki 2 jó nagyot hagy szokja..felidegelt nagyon ez a kiírásod,utálom az ilyesmit.Nekem is hasonló volt a feleségem nála volt a két gyerek bírósági határozat alapján,de én mindig azon fáradoztam,hogy visszaszerezzem őket.Sikerült!De amit meséltek mit művelt az anyjuk azon sírva fakadtam.Menj apukádhoz,jobban jársz.(persze ha tényleg rendes ember)
2013. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazán kibas zhattál volna vele kemyényen mert ezekre mostanába nagyon rászáll a törvény felveszel egy ilyen helyzetet de ne úgy h te produkálod és beküldöd az ombudsmanho z meg elmész látleletre meg ilyenek hallottam olyat h egy pofonért ügyet csináltak mert látszódott a tenyérnyom,az új várostól meg nefélj csak addig rémisztő még nemott laksz ottis emberek laknak
2013. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Azért ne k.rvázzuk már le ilyen könnyen az édesanyját a kérdezőnek! Nem ismerjük az ő szemszögéből a dolgokat. Nem tudjuk mivel tudja "felrángatni" egy 13 éves tini eszét. Valljuk be a tinik nagyon ritkán rajonganak a szüleikért. Az apa is érdekes lehet, mert ha ezt tudja, hogy-hogy nem rohan és költözteti magához a lányát? Szóval ez csak egy egyoldalú panaszáradat, nem tudjuk valójában mi az igazság.
2013. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
76%
13 éves kislány,mivel tudná felhergelni még az anyját?Hagyjuk már ezt!Váltogatja az anyja a férfiakat,mint a bugyit.Akkor sem ütünk meg egy gyereket,kék-zöld foltosra méghozzá.Vannak akiket nem anyának teremtett az Isten,ennyit erről.Elveszi a kislány összegyűjtött pénzét és még utánna elveri.Normális ez,szerinted normális ez utolsó? Olyan lelki baja lehet a kislánynak,ami az életére is kihat ilyen anya mellett.
2013. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm midenkinek a válaszokat! Mostmár az Apukámnál lakok, 3 hete..
2013. júl. 27. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök! Akkor nyugodtabb lesz az életed. Jó legyél!
2013. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!