Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni anyukáma...

Hogyan tudnám rávenni anyukámat, hogy megengedje, hogy a barátom átjöjjön hozzánk?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lassan 15. Minden barátnőmnek, akinek pasija van, megengedik a szülei, hogy felmenjenek hozzájuk filmezni. Én is nagyon nagyon szeretném, ha megengedné, mert akkor nem az utcán kéne lennünk, de anyukámék azt hiszik, hogy egyből lefeküdnék vele. Bár azt mondják, hogy bíznak bennem, de szerintem ezért nem engedik. De én semmi olyat nem engednék meg a fiúnak, egyszerűen csak annyira jó lenne ha feljöhetne hozzám! Anyáék nem tudnak egy normális indokot sem mondani, csak annyit hogy túl fiatal vagyok ahhoz, hogy feljöjjön hozzám. De azt, hogy járjunk, azt megengedik. Akkor mi a különbség a között, hogy ő feljön hozzám, minthogy kint vagyunk az utcán vagy bárhol máshol?!! Nem tudom, hogyan beszélhetném rá őt, de nagyon szeretném! Kérlek segítsetek.

2013. ápr. 1. 20:10
 1/8 anonim válasza:
Ülj le velük beszélgetni,, nyugodtan.Mond el nekik, hogy fáj neked,hogy nem biznak meg benned elégé.Utána térj a lényegre
2013. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

elörukkolhatsz azzal is hogy ennyi erövel bárhol máshol dughatnátok ahol akartok, miért pont az otthoni tiltás vetne ennek gátat? ott legalább szem elött vagytok. Én legalábbis tuti nem dugnék anyámék füle hallatára. Egyszerüen zavarna a tudat akkor is ha nem hallanák.

meg különbenis bizzanak meg benned.ha nem adnak neked bizalmat elöbb utobb máshol fogod keresni azt akivel megbeszélheted a gondjaid nem velük. ezt is elmondhatod nekik.Neked egy biztos pont kell,és ha bizalmatlankodnak akkor azzal csak elüldöznek.

2013. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolso valaszadonak...mond el nekik ezeket a dolgokat...sok sikert :))
2013. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régen, mikor ennyi idős voltam, mint te, akkor nekem is épp egy ilyen problémám volt. A külömbség, csak annyi hogy én voltam, akit nem szerettek volna be engedni.

Nekem személyesen sosem mondták, a lány szülei, csak mindíg tőle hallottam. Egyszer amikor találkoztam a lány anyukájával a boltban, akkor szinte tövig nyaltam, és nekem kb. fél óra alatt sikerült azt elérnem, amit egy a lánynak heteken keresztül sem. Szerintem beszéld meg a sráccal hogy vagy ő, vagy inkább ketten együtt győzze/győzzétek meg őket, hogy NO PIA, NO SZEX. Tuti a siker :)

2013. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerik a szüleid a fiúdat? mutasd be nekik valamikor, ha látják, h rendes gyerek, akkor sztem megengedik h néha felmenjen.


és igen, jobb érzésű ember nem szívesen szexel úgy, h a szülei a szomszéd szobában vannak.


nekem ennyi idősen megengedte anyum, h átmenjek a fiúmhoz, a szülei is otthon voltak, filmet néztünk, kajáltunk, kicsit csókolóztunk. de azt is óvatosan, nehogy az anyukája vagy a húga ránk nyisson :)

2013. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már sokszor leültem vele beszélgetni.. Végighallgatott, aztán mintha nem mondtam volna semmit, kijelentette hogy NEM, mert túl fiatal vagyok.. Meg sem hallja amit mondok, nem vesz komolyan.!
2013. ápr. 1. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át a barátodat valamelyik hétvégén egy ebédre, ismerjék meg egymást a szüleiddel, talán megváltozik a véleményük :)
2013. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, ha tényleg komoly, akkor bemutatod. Ennyi az egész. Aztán ha ez alapján úgy döntenek, hogy felejtsd el, akkor bármilyen nehéz is, érdemes komolyan venni. Sokszor igen jó érzékkel kiszúrják azt, akivel szívni fogsz.
2013. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!