Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogság itthon a pároddal...

Boldogság itthon a pároddal vagy "boldogság" egyedül külföldön nélküle egy jó ideig a biztosabb jövő érdekében anyagi szempontból?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy mire oda értek hogy beboztosítjátok a jövőt,arra a kapcsolat nem ér egy szalmaszálat sem....?
2013. júl. 12. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát érdekes kérdés. Minden a körülményektől függ. Hány évesek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt, mennyi idő az az "egy ideig". Na meg a ti igényeitek. Mérlegelni kell, hogy megéri-e, vagy egyáltalán kibírja-e a kapcsolat a távollétet az anyagiak miatt? Megéri-e az anyagiak miatt kockára tenni a kapcsolatot, mert mi van, ha így nem bírjátok? Itthon semmi lehetőség az előrehaladásra? Nem tudnátok esetleg mindketten utazni? Vagy gyűjteni és a párod után menni?
2013. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Boldogság együtt, külföldön.
2013. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Körülmények függvénye. De ha már így a válaszolóktól kérdezed, nekem: együtt, itthon. Egyrészt azért, mert alapból nem szeretnék külföldön élni, nem hiszem, hogy meg tudnám szokni. Másrészt azért, mert sok ismerősöm élt kint egy ideig, volt olyan, aki sírva jött haza, volt olyan, aki megcsinálta a szerencséjét, de akkora szerencsét egyik sem csinált, amiért úgy érezném, hogy megéri nekem feladni mindent, ami fontos. Harmadrészt: ahogy már elővezettem, nekem minden és mindenki itthon van, ami fontos: a házunk, a férjem, a családom, a szüleim, a kis felépített életem, ami ha döcögősen is alakul, de szeretem.

De hát ez én vagyok, mindenki maga érzi, mi a fontosabb neki, tényleg sokan voltak, akik nem bánták meg, hogy kimentek és nemcsak azok közül, akik jól kerestek. Vannak, akiknek egyszerűen nagyon bejön a külföldi élet.

2013. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20-as éveink legvégén járunk.2 éve vagyunk együtt.Hogy mik az igényeink?Természetesen az hogy nyugodtan éljünk és biztonságban.Ugyan akkor félő ha csak az egyikünk megy,akkor a kapcsolat nem fogja kibírni.Mind kettőnknek jó szakmája van,de az biztos hogy ott kint nem fogunk tudni abba elhelyezkedni,legalábbis eleinte biztos hogy nem.
2013. júl. 12. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy döntöttem, megpróbálom. 3 éve vagyunk házasok, a férjem sikeres a munkájában, ellentétben velem. Csődbe ment a vállalkozásom, egyre lejjebb csúsztam, most egy gyárban dolgozom 4 órában, havi 30 ezerért, tűrve a megaláztatást. A férjem meg lenullázta a hitelkeretünket is, így valamit lépnem kell. Kaptam egy ajánlatot egy ismerősömtől, segítene mindenben, szállást is adna. A férjem azt mondja, menjek. Én is erősen hajlok rá.
2013. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!