Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék egyedül boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék egyedül boldog?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok. sohasem volt még senkim, és nagyon el vagyok keseredve. DE azt mondják, hogy aki nem tud egyedül boldog lenni, az kapcsolatban sem fog tudni. nos akkor hogyan lehetnék boldog egyedül?
2012. jan. 3. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lábad közötti dolgot kell rángatni.
2012. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez hülyeség "aki nem tud egyedül boldog lenni, az kapcsolatban sem fog tudni"

nem értek egyet

de te meg ne keseredj el mert úgyis ráakadsz valakire!

amugy miért nem volt senkid nem kezdeményeztél soha nem barátkozol?

2012. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Boldognak lenni azt jelenti, hogy boldog vagy. Ha nem vagy az, a boldogságot valami máshoz kötöd, nem leszel az. Én boldog vagyok, csak baromi kanos...
2012. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szólj, ha rájöttél erre a titokra, mert én is eléggé azt érzem, hogy hiányzik mellőlem valaki, de ez ezek szerint nem jön könnyen.

Addig meg maradnak a romantikus filmek, a sport és a tanulás.

2012. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csajozgattam, de eredmény nélkül.
2012. jan. 3. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Életcélod legyen, azt valósítsd meg. Legyen hivatásod a munkád, még ha nem is jár sok pénzzel. Csináld mindig azt, ami neked jó, de nem ártasz vele másoknak.

Ne a párkapcsolatokon törd a fejed közben. Ha kiegyensúlyozott, boldog ember leszel, akkor a szerelem is rád talál, ha nyitott leszel erre az érzésre.

2012. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor lesz csak eredmény ha próbálkozol! próbálkozz tovább
2012. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kedves lenni másokkal, kedvesebb, mint eddig. Tegyél sok szívességet másoknak, felejtkezz meg magadról egy időre, ne azzal foglalkozz, hogy neked mi lenne a legjobb, hanem mások kedvét keresd. Hidd el, hogy meg lesz az eredménye.
2012. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

sokan,sőt rendgetegen írják itt,hogy 20 felett vannak,akár fiú,akár lány,és nincs senkije,sőt nem is volt senkije.Én nem értem őket,nem vagyok egy görög isten,sőt egyenesen csúnyának tartom magam,de mégis volt már 16 évesen is barátnőm, aki tényleges barátnő volt,és nem csak a kezemet fogta.

Itt meg azt próbálják meg sokan elő adni, hogy "jaj,nincs senkim,mert csúnya vagyok, vagy mert visszahúzódó típus"és akkor mi van?aki anyira akarja,lesz valakije.Nem értem meg őket,a helyett,hogy tennének valamit a boldogságukért,nyafognak,sajnáltatják magukat.ez a kérdező is CSAK 21 éves,de már biztos benne, hogy egyedül marad...legalábbis ez jön le belőle.

Nem azt kéne szidni, aki azt mondja, hogy tegyél valamit(bár az könnyebb),hanem meg mozdulni,nem?

2012. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hm megkérnélek, h másolj vissza 1 szót amiből az jön le, hogy szidok bárkit is. nem kell 1 egész mondat, elég 1 szó is.
2012. jan. 3. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!