Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a gyermeketekn...

Mit tennétek ha a gyermeketeknek többszörös személyiségzavara lenne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 01:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Pszichiáterhez vinném őket.
2013. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De hiszen az semmit se érne.
2013. júl. 13. 01:56
 3/20 anonim válasza:
100%
haha, szerintem hasoló bajom van nekem is, egy kis borderline becsúszott a személyiségválasztásnál, persze önmagamat diagnosztizálni... erre jó a pszichiáter. egy jó terapapeuta meg tud gyógyítani, akár gyógyszerek nélkül is. a gyógyszerek csakideiglenes megoldások. szerintem mindenképp próbálkozz terapeutával vagy pszichiáterrel.
2013. júl. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
az én apám sokszor felpofozott, hogy ne játsszam az eszem, az ő családjában nincsenek és nem is lesznek elmebetegek. tehát semmiképp sem ezt kell csinálni.
2013. júl. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen sotet es ostoba hozzaallas, hogy semmit se erne a pszichiater??
2013. júl. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennétek, ha a gyereketeknek vakbélgyulladása lenne?


Nem, a sebész nem tud segíteni.


Kérdező, hülye-e vagy?

2013. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De nem tud a pszichiáter mit csinálni... nem ez nem egy pikk pakk személyiségzavar. Többen vannak, elfogadást akarnak.
2013. júl. 13. 06:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségzavar? Milyen súlyos? Borderline vagy skizofrénia? Szerintem a kérdés kamu, értelmes ember tudja, hogy azt csak gyógyszerrel lehet kezelni, illetve terápiával.
2013. júl. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én még olyat nem hallottam, hogy pszichiátrián nem tudnak csinálni semmit. Ha a kezelések nem használnak, akkor zárt osztályra kerül az illető, de nem hagyják, hogy csak úgy mászkáljon az utcán ha közveszélyes. Ha pedig nem ennyire súlyos akkor elfogadnám ilyennek és igyekszem embert faragni belőle.
2013. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy közveszélyes?

A többszörös személyiséget nem lehet gyógyszerrel kezelni, sőt csak ront az állapotán bármilyen pszchiátriai készítmény.

2013. júl. 13. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!