Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a gyermeketekn...

Mit tennétek ha a gyermeketeknek többszörös személyiségzavara lenne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 01:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
Na mondjuk a pszihiátriában én sem bízom... az én barátnőm is odakerült tudathasadással... teletömték gyógyszerrel... nem ismert meg, nem láttam semmit a szemében... pár hónap múlva öngyilkos lett...
2013. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

A pszichiáter tényleg nem fog segíteni. Amúgy nincs olyan, hogy pikk-pakk személyiségzavar.


Orvoshoz kell vinni, aki diagnisztizálja a betegséget, és ad rá megfelelő gyógyszereket. Ami nem fogja meggyógyítani, de a tüneteket enyhíteni igen. Tudom miről beszélek, a nagymamám skizofrén.

2013. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te kezdjél a dokinál....
2013. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem jó a többszrös személyiségre a gyógyszer. Nem tudnak rá mit adni.
2013. júl. 13. 11:09
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező: te normális vagy? Tényleg neked kéne orvos! Mint írtam, a nagymamám skizofrén. Had tudjam már jobban hogy hogyan kezelik a személyiségzavart te szerencsétlen! Mégis mit vársz? Neked mi a megfelelő válasz? Az hogy igyon egy gyógyteát és minden oké lesz?
2013. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A kérdező többszörös személyiségről beszél, az nem skizofrénia.
2013. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

komolyan engem is kiakaszt ez az ostoba hozzáállás!


SZERINTED MIT KÉNE TENNI? MEGFOJTANI???????? IDIÓTA!

2013. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
1. A többszörös személyiség nem skizofrénia. 2. a skizofrénia nem személyiségzavar... (kivéve ha skizoaffektív személyiségzavara van...) A skizofréniát lehet antipszichotikumokkal kezelni, a többszörössz.zavart viszont csak (esetlegesen) terápiával, mivel az ego valódi személyiségeket alkotott magának, viszont a terápia kényes és fájdalmas dolog, az sem biztos hogy sikeres - nem mellesleg általában ezek a személyiségek nem akarják, hogy összeolvasszák őket eggyé, mert akkor meghalnának. 3. Nem írtam, hogy én vagyok az anya, a kérdés feltételes, szóval nem kellett többet belegondolni annál, mint ami le van írva. (ezt mondom azoknak, akik azt állapították meg anya vagyok esetleg)
2013. júl. 13. 14:43
 19/20 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Még viccből se adj neki gyógyszert, az nem segít, csak tünetet kezel. Én is szedtem tini koromban gyógyszert, de semmit nem ért azon kívül, hogy állandóan szédültem tőle. A másiktól, amit szedtem, jó kedvem lett, de mit ér az, ha csak gyógyszertől van jó kedvem? Meg amúgy tiszta zizi voltam tőle, folyton álmos voltam és a szüleim elmesélték nekem, hogy néha csak úgy ültem magamban több tíz perceket és vigyorogtam, meg nevetgéltem magamban.:D Én egy idő után, amikor láttam, hogy nem használt, kidobtam az egészet a kukába és egyszerűen nem mentem többet pszichiáterhez, csak azért, hogy megmondjam, hogy többet ne szedek semmit. Azóta akartak még nekem egyszer gyógyszert adni, de nem mentem bele. Minek? Amúgy kommunikációs problémákra írták fel őket anno.:DDDDDDDD
2013. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A többszörös személyiségzavar nem egyenlő a többszörös személyiséggel. Egyébként akárhány izgalmas film is készült ez utóbbiról, még a világon SOHA NEM VOLT EGYETLEN BIZONYÍTOTT ESET sem. Kétlem, hogy te lennél az első. Mellesleg disszociatív személyiségzavarnak nevezik.
2013. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!