Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek többszörös...

Van valakinek többszörös személyiségzavara? Mit tudtok erről a betegségről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem elég egy...,minek több??Az már teljes káosz:XD
2009. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
A személyiségzavar az vagy van, vagy nincs. Nincs olyan, hogy többszörös. Nem a többszörös személyiségre gondolsz?
2009. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg disszociatív személyiségzavarra gondolsz?amikor egy embernek többszörös személyisége van?
2009. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tévesztik össze sokan a skizofréniával.
2009. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lásd itt:


[link]

2009. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
hát ha a hangulatembert is ide sorolhatjuk,akkor én az vagyok.Tudniillik én ilyen vagyok.egyik percbe igy,a másikba meg úgy.Lehet elkéne mennem pszihgologushoz..XD
2009. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
50%

talán inkább arra gondolt, hogy egyszerre több típusú személyiségzavar is jelen van, mert UGYEBÁR TÖBB FÉLE IS VAN NEM CSAK EGY...

bővebben lásd:

[link]

2010. jan. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem, van töbszörös személyiségzavar is.

(Bár nekem is lenne, akkor volna akivel beszélgessek, de hát milyen az Isten,...)

A többszörös szemiélyiségzavar a legjobb betegség, amir nem is kell kezelni.

Szóval, hogy is mondjam, több ember lakik benned, mikor te gondolsz valamit, ami a saját hangnemeden hallasz, jön egy másik gondolat, amit egy másik hangnemen hallasz, de tudod, hogy töled ered.

Példáúl, te a saját gondolatoddal, azt gondolod: én nem szeretem x-et.

A másik gondolatod, ami a másik hangnemben hallik, rávágja, én szeretem, mert a tegnap vele voltam.

Söt hallod magadban hogy a személyiségek, gondolatok, egymással beszélgetnek, és te is gondolhatsz közbe.

Mindegyik gondolat más hangnemü, mert ha gondolsz, valamire azt hallod is magadba nem, de mindegyik belöled jön.

Én szeretném ha nekem is lenne ilyen disszociálisom, mert akkor volna kivel beszélgessek, de nincs rá semmi esélyem.

2010. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Az normális, ha párbeszéd folyik benned, amikor töprengsz valamin. Akkor nem annyira, ha az ének nem tudnak egymásról. Én inkább nárcisztikus szeretnék lenni, hogy legyen egy viszonzott szerelmem :/
2010. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

hehehhh.... rólam azt írta a dokim, hogy kristálytiszta nárcizmus vagyok, ahhoz képest bátran állíthatom, hogy nálam jobban senki nem utálja magát. bár néha imádom is magam, és az csodás érzés, de sajnos csak pár percig tart. aztán jön az utálat, ami napokig, hetekig.

a többszörös személyiségzavar pedig a legnagyobb szívás a világon. bármibe belekezdel, amiatt másnap szégyenkezel, harmadnap újrakezded és büszke vagy rá, negyed nap meg akarsz ölni mindenkit, aki tudomást szerzett róla hogy valaha is csináltál olyat.

amit az egyik kezeddel építesz, azt a másikkal rombolod, így sose mész semmire, se karrier, se párkapcsolat se semmilyen téren. és akkor innen már magától adódik a mértéktelen önutálat.

2010. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!