Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami személyiségzavara lenne?

Valami személyiségzavara lenne?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolatról van szó.Egyre nehezebben viselem el ezeket a dolgokat.Azt gondolja,hogy őt figyelik.(a neten is követik a ténykedéseit)Többször megkaptam,hogy én ellenőrzöm őt.Nem volt rá oka,hogy ezt gondolja.Kizárólag róla szól az élet,neki jó legyen és jól érezze magát,ezt szokszor hangoztatta.Tv-ben szinte csak horgász műsort és focit nézünk,mert ennyit tud befogadni az agya.Nem fogadja el a negatív kritikát vagy az olyan véleményt ,amivel ő nem ért egyet.Nincsenek barátai,munkahelyén is nehézkes a beilleszkedése(mert őt mindenki utálja)Nagyon rosszul alszik,jó ha 5-6 órát tud egyhuzamban.A szex katasztrófa,nagyon ritka ,kb 1 hónapban 2 alkalom.Ez is úgy ,ha már nagyon hisztizek érte.Most éppen ott tartunk,hogy a szakításon gondolkodom,mert azt mondta,hogy teljesen másak a szexuális vágyaink.Ő finoman szereti én meg(állítása szerint)durván.Nem várom meg amíg ő kezdeményez.Mérgemben már arra is gondoltam,hogy biszex csak nem meri elmondani.:(

2013. jún. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Off:

Dobd, minél tovább maradsz vele annál többet fogsz szenvedni.

2013. jún. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paranoiás és önző.
2013. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kuka
2013. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nárcisztikus
2013. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!