Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg azzal a nővel/férfivel...

Tényleg azzal a nővel/férfivel vagytok együtt, akit a lehető legjobbnak gondoltok magatok mellett?

Figyelt kérdés

Vagy van valaki más, akit "elszalasztottatok" vagy plátói szerelem?


Nemet és kort is írjatok légyszíves!


2013. júl. 13. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem azzal a férfival vagyok aki a lehető legjobb. Csak azt sajnálom, hogy hamarabb nem hozott össze minket a sors.


23/N

2013. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem is a legjobbnak,de jónak :-) 35/N
2013. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen! ;) Tíz éve együtt, abból 7 év házasság.

26n

2013. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
A párom szempontjából nem én vagyok neki a legjobb, mert mást szeretek igazán, viszont másrészt meg ő az egyedüli, aki el tud viselni minden hülyeségemmel együtt...
2013. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

100%-ig biztos vagyok benne, hogy igen, a férjem a lehető legjobb nekem és fordítva is! Meg is látszik rajtunk :) Nem "szalasztottam el" senkit, plátói szerelmem volt gimiben, de nem is ismertem, csak beleképzeltem, milyen személyiség lehet, egy szót sem beszéltünk soha :)


29N

2013. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 intrepid ***** válasza:
Én szalasztottam el, volt egy hölgy, nagyon hajtott rám, elszúrta, mert a pénzével (örökség) kezdett példálózni, mintha tanácsot kérne. Állítólag örökölt lakást, drága környéken, és adjak tanácsot, hogy mit kezdjen vele, hogy legjobban járjon, mert van már saját lakása. Ezen mérges lettem, - engem nem lehet megvenni.
2013. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ÉN sem azzal vagyok akivel igazán boldog lennék és ő sem velem van. Kár, de talán majd egy másik életben.
2013. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen! Annyira megkönnyebbültem, hogy végre olyan valakim van akivel ennyire egy hullámhosszon vagyunk :) Szinte mindenben egyezik az érdeklődési körünk :)
2013. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
43%
az ééén Rikkárdóm a legjobb férj a földön, 8 gyerek után is minden a legnagyobb rendben, hazaadja a munkanélküli segííjéének a felét is
2013. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, a férjem a legjobb nekem :) 28/N
2013. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!