Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg azzal a nővel/férfivel...

Tényleg azzal a nővel/férfivel vagytok együtt, akit a lehető legjobbnak gondoltok magatok mellett?

Figyelt kérdés

Vagy van valaki más, akit "elszalasztottatok" vagy plátói szerelem?


Nemet és kort is írjatok légyszíves!


2013. júl. 13. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sajnos én mellétrafáltam. 8 éve vagyunk együtt, de egyre jobban érzem azt, hogy minden fontosabb neki mint a lányunk és én. Valószínűleg nem fog már sokáig tartani.

28 N

2013. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én 4 éve vagyok végre avval,de előtte nem azt éreztem,hogy elszalasztottam valakit,csak,hogy valahogy nem az Igazi.


Hát nagyon csodálkoztam,hogy jó 30-as koromban összehozott a sors az Igazi-val.

Ő is és én is,azt hittük,hogy jó 30-as korunkban,úgy,hogy már legalább 10 éve kicsit sem voltunk szerelmesek senkibe sem,ilyen nem történhet.


Első látásra villámcsapás volt,de nem belevetettük a dologba,hanem a fokozatosan...


Azt,hogy ő is így érez onnan tudom (bár mondja is),hogy volt már olyan próbatétel,aminél a legtöbb kapcsolat elvérzik.

2013. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem azzal vagyok aki a legjobb lenne. De sajnos akivel szeretnék, mást szeret :-(. N/36
2013. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én sem avval vagyok.... Szeretem, csak úgy érzem ő nem hozzám való. Viták.. Csak A Bolond gyerek eszemmel félek változtatni.. :(
2013. júl. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Bocsi elfelejtettem 20 L
2013. júl. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

azt bánnám, ha őt szalasztottam volna el :) nem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk kezdete, sőt, akkor még nem is tudtam, h mekkora főnyeremény a párom. az utóbbi időben minden nappal egyre biztosabb vagyok benne, hogy ő az a férfi, akivel egy élet is kevés lesz :)

nagyon összeillünk, hálás vagyok a sorsnak hogy együtt lehetünk :)

a plátói szerelmekből már kinőttem, ha valakit elszalasztottam, annak oka volt.

2013. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja igen: 25 L
2013. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Volt egy nagy plátói szerelmem mikor gimis voltam, 2,5 évig tartott, sosem lett belől semmi.

A párommal nagyon jól megvagyunk, 6 éve vagyunk együtt, amiből 1 éve együtt is élünk, készülünk eljegyzésre, ilyesmi.

Persze vannak hibái, de nekem is vannak.

Nagyon szeretem, és nagyon üres lennék nélküle.

23-L

2013. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!