Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik meg anyám...

Miért változik meg anyám viselkedése negatíb irányban ha éppen van barátnőm? Olyan is volt hogy hallgatozott mit beszélünk.

Figyelt kérdés
Anyámmal nem igen jövök ki,különösképpen nem is érdekel.Általában az emberek kedvelnek és ényleg ezek a visszajelzések,de anyám mindig probál csúnya gonosz embernek beállítani.Tény vele nem tudok kedves lenni mert ő is úgy viselkedik.De mondhatom azt hogy az emberek 90%a kedvel engem és inteligens kellemes társaságnak gondolnak.A barátnőm is megmondta hogy egy igazi lovag vagyok:))Na most ez azért függ össze,mert anyám viszont tényleg egy szemét gonosz embernek probál beállítani engem.Volt olyan hogy hallgatozott amikor beszélgettem a barátnőmmel,az ő társaságában tudom teljes mértékben elengedni magam és önmagam lenni,anyám annyira ostoba hogy még nyomokban sem ismeri a valódi énemet.A lényeg hogy amikor beszéltem telefonon a barátnőmmel akkor hallgatozott,majd amikor letettem jön az ostoba köcsög szövegével hogy jaj minek játszod meg magad és hasonló szövegek.Éppen ez az hogy a barátnőm elött nem játszom meg magam csak a hülye anyám elött.Miért nem lehet felfogni hogy ő volt akkor barom hogy nem volt ideje megismerni a fiát és a valódi énjét?És hogy azok után ahogy viselkedik és viselkedett esélye se lesz rá?Miért fáj az neki hogy rajta kivül az emberek többsége kedvel és jó embernek tart?Olyan nehéz ezt feldolgozni vagy mi?Miér tnem gondolkodik el hogy ő b..szta el hogy így viszonyulok hozzá és ezen nem is akarok változtatni?
2013. júl. 14. 10:55
 1/6 A kérdező kommentje:
A lényeg le maradt,persze amikor nincs barátnőm akkor érdekes ezek a dolgok nem zavarják.Hát nem fura?Tán féltékeny a vén szipirtyó?:))
2013. júl. 14. 10:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Pisti?
2013. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is volt pont ilyen sztem anyad attol fel el vesz teged tole a lany.elkotozol,lesznek kis lalik :)ettol fel.22/F
2013. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
es egyedul marad a rozoga kunyhoba.nyuktasd meg anyukadat hogy nem felejted el 2 naponta mesz hozza a kis lalikkal.:)
2013. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyet értek az elözővel 17/l
2013. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyi idős vagy, de ha már felnőtt, akkor ne tűrd a viselkedését. Egyébként nem egyedi eset, ami a gyerek ismeretét illeti. Anyósom is azt hiszi hogy ismeri a fiait, de igazából 80% - ban következtet - hülyeségeket. A lelkizés náluk sosem volt téma. Rólam anyám a legtöbb dolgot tudta. Amikor elveszítettem a szüzességemet, már aznap elmondtam neki. Ellenben a férjem szülei állítom még azt sem tudják pontosan, hogy hányszor voltak a fiaik szerelmesek. Esetleg csak ha anyósom kutatott a cuccok között - ami szokása. De ez szánalmas viselkedés egy anyától. Remélem én nem leszek ilyen 10 vagy 20 év múlva. Az lenne a normális, ha a gyerek mindent megoszthatna a szülővel, nemtől függetlenül. Főleg egy anyával. Az anya az egyetlen olyan ember az életünkben, aki előtt soha nem lenne szabad szégyellni semmit és akinek bármit elmondhatunk.
2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!