Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális amit...

Szerintetek normális amit most érzek?

Figyelt kérdés

A volt barátom tegnap halt meg,2 évig volt rákos,nem kezeltette magát mert az anyukája 10 év betegség után halt meg és ő azt mondta,hogy nem akarja azt átélni amit az anyukája így nem járt el a kezelésekre.


Pont mielőtt kiderült volna a betegsége,fél évvel az előtt szakítottunk közös megegyezés alapján ,én már rég nem éreztem iránta semmit és csak néha-néha beszélgettünk facebookon is (utoljára 4 hónapja) de most mégis valami hatalmas hiányt érzek,igazából nem tudom elhinni ,hogy meghalt mert mindenki tudta,hogy így előbb vagy utóbb meghal ,de olyan mintha nem lenne igaz ő úgy élt a betegséggel mintha az nem lenne, ha szóba is jött viccet csinált belőle.

Nem vagyok szomorú mert még nem fogtam fel, most úgy vagyok,hogy így a legjobb neki és jó érzéssel tölt el,hogy már jobb neki, de később 1-2 nap múlva mikor rájövök,hogy tényleg nincs többé nem tudom mi lesz nem szeretném,hogy a jelenlegi párom kellemetlenül érezze magát majd a viselkedésem miatt mert lehet,hogy hosszabb ideig is ezen fognak járni a gondolataim.

Majd el akarom olvasni a régi beszélgetéseinket is és az sem lesz jó hatással rám....

Megfogja érteni a párom,hogy nem leszek vidám, de attól félek,hogyha ez hosszabb ideig elhúzódik már nem lesz olyan megértő, mert én a kutyámat is 2-3 hónapig gyászoltam és nem tudom....



2012. máj. 25. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miután közelebbi szálak fűztek hozzá szerintem normális, hogy így érzel. Ha jóban voltatok akkor pláne. Az ember sajnálja ha egy értékes fiatal élet távozik. De tiszteletben kell tartani az akaratát, megkapta amit akart, csak az itt maradottak szomorúak. Ahogy az idő múlik túllépsz rajta. Csak ne agyalj állandóan ezen a halál az élet velejárója, gondolj a szép napokra és tartsd meg őt az emlékezetedben. Nem kell görcsölni, agyalni, szomorkodd ki magad és folytasd az életed hiszen van egy párod akivel szeretitek egymást. Talán egy kissé érzékenyebb vagy de van ilyen.
2012. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes amit most érzel. Gyászold meg, és ha Neked ehhez az kell, hogy olvasgasd a régi beszélgetéseket, akkor tedd azt, megkönnyebbülsz. Szerintem a barátod meg fogja érteni, persze azért nem mindig előtte olvasgasd, vagy nézd a képeit a volt barátodnak.

Nekem is tegnap halt meg az egyik ismerősöm, pont ahogy Te írtad... Egy egész város gyászolja szinte. Még az is lehet hogy egy emberről írunk...

2012. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!