Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért él így egy...

Szerintetek miért él így egy család? Nem veszik észre, milyen nevetségesek? Ti szólnátok nekik, hogy a fél baráti kör rajtuk röhög?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek van 3 gyereke. Amióta megszületett a legnagyobb, lényegében FB-on éli az életét. Napi 10-15 kiírás képpel.

Egy ideje az anyósa minden kép alá odaír valami bírálatot, pl a gyerekeken kevés/sok ruha van, miért azt eszik, miért akkor alszanak, miért homokoznak amikor nála csúzdázni szeretnek stb. Hétvégén állatkertben voltak, oda azt írta hogy nem volt "állatkertes" idő, milyen felelőtlen.


Szerintetek miért nem vet véget ennek az anya vagy az apa? Miért tűrik ezt?


2013. júl. 15. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Talán azért mert nekik igy jo?
2013. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Én az olyan emberek láttán döbbenek le, akik más facebook adatlapját lesik álló nap. Legyen az a kérdésben szereplő anyós, vagy épp maga a kérdező.
2013. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Én biztos letiltanám.


De talán anyós állandóan áskálódik, támad, és így talán látják mások, hogy milyen igazából, magából csinál hülyét.

2013. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Én a 86%-ossal értek egyet.Én sem tűntetném el a "nyomokat" anyós után.Az a nő nem gondolkozik(az anyós),kicsit buta,primitív.
2013. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy direkt csinálja, bosszantani akarja..
2013. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!