Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszédban lakik egy férfi...

A szomszédban lakik egy férfi aki máról a holnapra él, ezért ami megmarad kaját neki oda szoktam adni. A párom megvádolt, hogy a szomszéd a szeretőm. Hogy lehet valaki ilyen szemét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A párod egy hülye.
2013. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért a párod is elmehet a tudodhova. Az még egy dolog, hogy nem tetszik neki, ha adakozol, van ilyen, na de szerető?!
2013. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Kérd meg vigye ő át azt a kaját...Aztán majd meglátja csávón h, baromira nem érdekli h, csaj van e ott vagy pasi, csak végre nem korog a has...Jó nagy paraszt kanod van o.O
2013. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet, hogy így van? Tutira nem !
2013. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Mert annyira primitív.

Eszébe sem jut, hogy több értelme van odaadni a maradékot valakinek, aki rászorul, mint kidobni. Átvihetné ő is.

2013. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő sajnálja tőle.
2013. júl. 15. 16:16
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Modt a kérdés célja mi is volt? Kibeszélni a férjedet, hogy mekkora paraszt?
2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálja?Inkább kidobná a kukába a maradékot,ahelyett,hogy olyan embernek adná,akinek tényleg kell?Látom nem volt olyan helyzetben,hogy nem tudja mit fog enni az eljövő pár napban.Amúgy adtál rá okot,hogy ezt gondolja rólad?
2013. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Higyétek el én is kidobom, mert tudom hogy az illető alkesz, mindenét az italra költi!
2013. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
utolsó, az alkoholizmus betegség... ezt jó lenne, ha végre mindenki megértené. és nem lehet csak úgy kimászni belőle. nem mindenki olyan erős... én inkább egy alkoholistának adnám oda, mint hogy kidobjam. elég szomorú, hogy sok embernek ki kell érdemelni a segítségét. nem jártál az ő cipőjében, nem élted az ő életét, nem tudod miért tart ott, ahol... de legyél büszke magadra, hogy nevelési célzattal a kukába dobod, ahelyett, hogy segítenél. szánalmas vagy. lehet lepontozni, lesz.rom.
2013. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!