Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha a szomszédas...

Mit csináljak, ha a szomszédasszony (lakótelep) kidobálja a szemetét az ablakon?

Figyelt kérdés

Maradékot, szemetet, zacskókat dobálja ki, és a hátsó bejárat néha szemetesdombbá változik. Ma is majdnem fejbe talált egy kenyérhéjjal...

Más lakók számára is jól látható névtelen levélre gondoltam, hogy kiragasztom az ajtajára, érdekel, hogy mivel lehet ilyenkor (jogosan) megfenyegetni.



2012. dec. 3. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én visszavinném, bekopognék és bebasznám az ajtaján, csak az a baj, hogy valószínű cigó, akkor meg jön a kiscsalád...
2012. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az, egy mentálisan zavart öregasszonyról beszélünk- egyik szomszédnak fenyegető leveleket küldött, mikor felújított-. Kb 50-60 körüli.
2012. dec. 3. 13:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyedül él, kb 3 év alatt egyszer láttam nála látogatót... Szóval attól nem tartok, hogy rám küldi a gengszter ismerőseit. :D
2012. dec. 3. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Közös képviselő? Hiába ragasztgatsz az ajtajára, inkább orvosi úton kéne ezt elintézni - bedugni valami otthonba. Esetleg a körzeti orvosodnál említsd meg, hogy beszámíthatatlan és küldjön ki valakit.
2012. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt hittem a leírásodból, hogy kínai. Nekünk egy kínai család lakik a házban na ők pont így kidobálnak az ablakon hol egy rohadt káposztát, hol valami maradékot...


Szerintem is vagy közös képviselő, vagy ha gondnokság alá van helyezve akkor a gondnoka lehet célravezető.

2012. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
28%
Egy 50-60 év körüli nő az öregasszony?
2012. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk benne van a házirendbe (mert van ilyen, a közös lakógyűléseken lehet kérni, hogy vegyétek bele), hogy az ablakon ne lehessen semmit sem kidobni. Bár nem tudom, hogy egy mentálisan sérült ember fog-e ezzel foglalkozni...
2012. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az öregasszonyt nem feltétlenül a korára értem, hanem a viselkedésére. Fenyeget, megjegyzéseket tesz, szemetel és tényleg ő van kiakadva másokra.

Amúgy köszönöm szépen a válaszokat. :)

2012. dec. 3. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
50-60 éves öregasszony? Hol élsz te? De ha teheted, vitesd el, vagy lövesd le. Kenyérhéját írtál? Bizony ez súlyos. Nálatok minden okés?
2012. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Persze b*szdmeg, tök normális, hogy a 3. emeletről dobál háztartási hulladékkal. Majd legközelebb hozzád fordulok, hogy velem van e a gond, hogy fél kiló trappista sajttal dobott meg, és velem van-e a gond...

(Másnap ugyanis azt találta kihajítani. :) )

2012. dec. 10. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!