Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit jelent, ha egy...

Férfiak! Mit jelent, ha egy férfi nem akarja megtartani soha az évfordulót?

Figyelt kérdés
Inkább veszekedés van belőle,de akkor sem.
2013. júl. 15. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Csak a nőknek fontos az évforduló! A férfiak többsége nem törődik vele.

Én nő vagyok, de engem sem érdekel, hogy az évfordulón kedveskedjen csak, Megteszi ezt a hétköznapokban is, és ez a fontosabb.

2013. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
En no vagyok, es en is baromsagnak tartom az evfordulo unnepleset. Sot, most biztos megrokonyodsz, de nem is tudom, melyik nap jottunk ossze, csak a honap tuti... :-D A lenyeg, h osszejottunk, jol megvagyunk, mar 9 eve, osszehazasodtunk, van egy gyerekunk. A hazassagi evfordulonkon szoktunk pezsgozni. Ennyi.
2013. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok,de a házasságit sem akarja majd.
2013. júl. 15. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
én se értettem az évfordulókat. honnan kell számolni?
2013. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Én férfi vagyok..Imádom a feleségem, de az évforduló... nos, nem igazán érdekel. Nem az évforduló napján fogok neki kedveskedni..Én mindig kedveskedem évfordulótól függetlenül. Minden nap valahogy kimutatom a szeretetemet, ha másképp nem megy akkor egy jó nagy öleléssel, és csókkal.

A vicc az egészben, hogy a feleségem felejtette el az évfordulónk napját.. Nem is tartjuk mert mindig vannak jobb napok amire érdemes emlékzeni.

2013. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Házasságit is maximum öregkorunkban ünnepelnénk, mivel azért az már szép hosszú időszak együtt.
2013. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az én férjem az évfordulónkat azért nem akarta tartani,mert nem sokkal azután,h "összejöttünk",én összegabalyodtam valaki mással,így azt mondta,h őt ez erre emlékezteti,azért nem(nem túl komolynak indult a kapcsolatunk).A házassági évfordulónkat meg én nem vagyok képes megjegyezni..

Úgy igazán nem is tartjuk,boldogat kívánunk egymásnak és annyi..

2013. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
En is no vagyok es engem sem erdekel semmi evfordulo. Azt sem tudjuk mikor jottunk ossze, mert a kapcsolatunk alakulasaban tobb datumot is unnepelhetnenk, mondjuk megallapodtunk egy honapban, de a napot nem tudjuk. Az eskuvonk meg azt sem tudom melyik evben volt. 10 es fel eve vagyunk egyutt es evfordulok tartasa nelkul is boldog a kapcsolatunk.
2013. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami babonából, vagy rossz emlék miatt, csak ezt nem mondja el neked. Ok, hogy nem fontos sokaknak az évforduló, de ennyire ellenállni, úgy, hogy tudja, hogy a másiknak fontos lenne, azért az nem ugyanaz.
2013. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert a nők ezen a napon elvárják, hogy meglepjék őket. De, mint a legtöbb férfitársammal egyetemben igyekszünk minden nap meglepni a kedvesünk. Ezt a nők igénylik, ezért nem válik részükről unalmassá a kapcsolat.

De visszatérve a lényegre, nehéz kitalálni vagy igazán költséges egy nagyobb szabású meglepit kitalálni, amit a nők egy évfordulón elvárnak.

Minket férfiakat nem igazán izgat fel, hogy évforduló, max büszkeséggel tölt el minket, hogy x éve kitart mellettünk a kedvesünk. Szóval képmutatás az egész :D

20/F

2013. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!