Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mire vágyik a Bika férfi?...

Mire vágyik a Bika férfi? Hogy lehet megtartani őt (egy Halak nőnek)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Bika férfi vagyok, személyszerint a halakkal jövök ki a legrosszabbul. Soha nem volt még halak barátnőm, és remélem nem is lesz. Mondhatjuk előítéletes vagyok, egy jó tapasztalatom nincs a halak jegyekkel. Többször kívántam, bárcsak egyszer megismernék valakit aki erre rácáfol, de eddig senkinek nem sikerült.

Bocsánat, ez a véleményem!

2011. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
71%

Hadd cáfoljam meg az elöttem hozzászólót!!!

Én halak csillagjegyű vagyok a vőlegényem bika.

Tökéletesen kiegészítik egymást!!

Nem is értem, hogy miért írod, hogy hogy lehet megtartani őt. Add önmagad az bőven elég.

Nálunk legalábbis tökéletesen működik 8 éve :) A bika racionális, materiális jegy, míg a halak álmodozós, szóval szerintem az ellentétek kiegészítik egymást!!!

2011. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Pl.: Próbálj meg vmi jó kaját főzni neki , vagy ajándékozz neki szakácskönyvet. (bikák általában szeretnek főzni, enni)
2011. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fulár ***** válasza:
67%
Már ne is
2011. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fulár ***** válasza:
59%
Ez egy baromság!A párkapcsolatnak semmi köze sincs az agyatlan horoszkóphoz!A Horoszkóp már önmagában egy nagy f*szság!A személyiségünk nem ilyen idióta irományok hatására alakul ki.
2011. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Mint minden férfi, gondolom arra, hogy odafigyelj rá, szeresd, legyél hozzá hűséges, őszinte, odaadó... szerintem ez nem attól függ hogy milyen csillagjegyben született!
2011. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Longevity válasza:
90%
Mindenesetre a horoszkópok szerint a bika és halak jegyűek nem illenek össze. De ez nem kőbe vésett dolog. Ha meg szeretnéd tartani a bika párodat, akkor ne is foglalkozz azzal, hogy mit írnak a horoszkópok. Egyszerűen csak szeresd őt. Kérdezd meg tőle, hogy mi az amit szeret és mond el neki, hogy te mit szeretsz. Legyetek együtt sokat, beszélgessetek, legyen időtök egymásra. (Ha dolgoztok, akkor a munkahelyi negatív dolgokat ne vigyétek be a kapcsolatotokba. Mindenképpen beszéljetek róla és legyetek egymással megértőek, türelmesek.) Segítsétek egymást amiben csak tudjátok. Add mindig önmagadat. Ha a bika társad eléggé figyel rád,az ő érzései is komolyat és látod, hogy megérdemel téged akkor minden rendben lesz. De ha csak Te adsz ebben a kapcsolatban és a bika társad nem, akkor hamarosan el kell, hogy váljanak az útjaitok. Ne ragaszkodj hozzá mindenáron, engedd hogy legyen neki egy kis "mozgástere"...minden rendben lesz. Sok sikert kívánok nektek !
2011. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez off-nak minősül, de másképp nem tudom megfogalmazni az érzéseket, amiket felébresztettél bennem ezzel a kérdéssel. :)

Nem akarok megbántani ezzel senkit, de Leonardo Da Vinci is ikrek jegyű volt, mégsem fest minden ikrek jegyű Mona Lisát...

Egyszerűen, hinned kell önmagadban. 6 és fél milliárd embert a földön, nem lehet 12 csillagjegybe bekategorizálni... Képtelenség.

Add önmagad, és nőként csak arra gondolj, hogyan hódítanál meg egy férfit. A lényeg annyi, hogy ha már párkapcsolatban éltek, akkor se maradjon el az, hogy nap mint nap elakarod varázsolni. Bármilyen apróság is az, amivel bűvölöd :). Számomra férfiként, ez sokkal vonzóbb dolog bármi egyébnél.

2011. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

1. Egy bika tehenekre vágyik.

2. Ne horoszkópra alapozd az életedet, elég beszűkült látókörre enged következtetni. Egy párkapcsolat többről szól.

3. Ahogy minden férfit, jó kajákkal, jó szexel, izgalmas egyéniséggel.

2011. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Szerim is hülyeség ilyen kérdésben a horoszkópra hallgatni.

Én néha még azt is elfelejtem, hogy én milyen jegyű vagyok.

2011. júl. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!