Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfelejtsem?...

Mit tegyek hogy elfelejtsem? Nincs kivel beszélgetnem

Figyelt kérdés
a helyzetem elég bonyolult.párommal 7 éve vagyunk együtt.van egy kisfiúnk aki 2 éves.viszont 4 évvel ezelőtt amikor még suliba jártam megcsaltam a párom szex nemvolt de elég erős érzések voltak az egyik osztálytársam és köztem.imádtuk szerettük egymást.azóta is ritkán de beszélünk.párom a megcsalásról nem tud.tavaly is olyanokat írt nekem hogy még mindig szeret és hogy hagyjam ott a párom miatta.viszont a sok hitel miatt nem tettem meg ezt a lépést.pedig még mindig szeretem.a párommal nem jó a kapcsolatunk mondtam neki hogy nemszeretem.a szex miatt sokat veszekszünk mert szinte soha nem akarok szexelni vele mivel nem szeretem.és minden szex olyan érzés nekem mintha megerőszakolnának.most láttam hogy a fiú akit szeretek megkérte barátnője kezét.egy világ dőlt bennem össze,nem tudom hogy fogom elfelejteni.mintha egy kést döftek volna a szívembe.a fiam miatt nem mertem elhagyni a párom.mert ha el is költözök innen a fiammal nem tudnám a hitelek felét fizetni úgyhogy a gyermekemnek is mindent megtudjak adni
2013. júl. 16. 11:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
írtam neki üzit hogy gratulálok de gondolhatjátok mit éreztem amíg leírtam azt az egy szót http://www.youtube.com/watch?v=h2_2SsRrLUc
2013. júl. 16. 11:53
 2/14 anonim ***** válasza:
sakkmatt
2013. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Féltél lépni, megszívtad.
2013. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne felejtsd el! Jusson mindig eszedbe, hogy együtt voltál a pároddal és másnak szeretted volna adni magad. Párodtol teherbe estél, van egy közös gyereketek, de a helyett, hogy a pároddal rendeznéd a kapcsolatodat másik f-szrol álmodozol. Sajnálom a párodat! Nálad sokkal jobbat érdemelne.
2013. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.ha szeretnél egy olyan férjet aki az utolsó forintotokat is cigire meg piára költi és csak akkor bújik ha szexelni akar akkor neked adom a párom és éljetek boldogan.kérdező voltam
2013. júl. 16. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:
de nem hagyod ott, csak kifogásokat gyártasz! hagyd a másik férfit, hogy boldog legyen!
2013. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
persze hagyom a másikat hogy boldog legyen.soha nem írtam és soha nem is írnék a barátnőjének semmit arról ami köztünk volt vagy amit tavaly írt nekem.nem vagyok szemét.igaz hogy a szívem szakad meg de nem tennék ilyet.
2013. júl. 16. 12:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgysem fogod sosem otthagyni, csak rinyálsz hogy jaj de rossz! Magadnak főzted!
2013. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És mit írt rá vissza?Miért jegyezte el a csajt?Mert esélytelennek látja veled,vagy valóban szereti?Ha nem szereti,és téged választana akkor baromi gyorsan lépjetek mind a ketten,és legyetek boldogok együtt.Hitel miatt meg ne maradj a pároddal.A saját életedet és a gyerekét is tönkre teszed.Gondolom ezt nem akarod!? Lépj amíg még tudsz!Ha pedig szereti a barátnőjét nincs mit tenni,elfogadod,de akkor sem maradj egy rossz kapcsolatban.
2013. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#4 vok. Tudod erröl a cigi, pia dologrol nem tettél emlitést eddig.Most se hivatkozz rá. Akkor meg azt magyarázd meg, hogy miért vagy vele 7 éve és 2 éve miért estél teherbe töle, ha ilyen? (Teljesen függetlenül a másik F-töl.)
2013. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!