Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfelejtsem...

Mit tegyek, hogy elfelejtsem a múltamat, és anyám ne dobálózzon folyton vele?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy nagy hibát, régen, évekkel ezelőtt. Olyan férfival voltam együtt aki ellen mindenki tiltott. A pasi persze hirtelen kidobott (hosszú kapcsolat volt), de a mai napig ez van a fejemhez vágva, hogy "én megmondtam", "nem hallgattál rám". Azóta nem találtam magamnak új párt, és anyám szerint azért nem, mert most büntet a sors. Lassan 1 éve már ennek a történetnek, azóta nincs senkim, és anyám azóta vágja a fejemhez a múltat. Van, amikor megvigasztal, amikor már látja hogy nagyon sírok, hogy leszel te még boldog, kapsz normális pasit, olyankor szent lesz a béke, de rá pár napra összeveszünk valamin, aminek köze nincs az én múltamhoz, és nem a vita tárgyával érvel, hanem a múltammal. Mit csináljak? Tényleg ezért történik mindez mert büntet a sors? Ezért nem találok új embert és ezért bánt anyám? 26/N
2013. jún. 1. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért történik. Eleve, ha van olyan, hogy sors, szerintem olyanért senki sem érdemel büntetést, hogy a szerelme átverte. Inkább azért nem találsz senkit, mert látszik rajtad, hogy szomorú vagy, lehangolt, és ez nem igazán vonzó egy férfi számára sem. Járj el a barátaiddal valahova, érezd jól magad, és biztosan találsz valakit.

Anyukádnak pedig mondd meg, hogy tegye túl magát azon, hogy nem hallgattál rá, tanultál a hibáidból, és ne vágja a fejedhez a dolgokat, mert rosszul esik.

2013. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azért büntet a sors szerinte, mert átvertek, hanem mert bíztam benne és nem anyámra meg a többiekre hallgattam. Én mondtam már neki rengetegszer hogy hagyjon már a múlttal, de nem hagyja abba maximum pár napig.
2013. jún. 1. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Költözz el :D
2013. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel csak zsarolni akar, ne dőlj be neki.

Nem hinném, hogy bárki jós lenne, hogy előre megmondja kivel mi fog történni. Elég rosszindulatú dolog egyébként, hogy együtt vagy valakivel, és folyton azt mondja, hogy úgyis otthagy, ő tudja. Ezzel csak bele akart mászni az életedbe, megmondani, hogy mit csinálj befolyásolni úgy, ahogy ő szerette volna. Az én anyám is ilyen, nem is nagyon mondok el neki semmit. Mostani barátomtól tiltott, hát távol költöztem vele és immáron 7 éve vagyunk együtt. Ő konkrétan nem tud semmit. Nem azért, mert nem mondanám el neki szívesen, hanem mert minek, ha úgysem lenne egy jó szava sem. Nehogymár azzal a pasival legyek együtt aki neki megfelel. Hanem olyannal , aki nekem megfelel.

2013. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen meg nincs, hogy valakit büntessen a sors :D

De ha van is, nemhiszem, hogy édesanyád egy isten lenne, akinek az élet dolgaira van bármi komoly rálátása.

Én azt javasolom , ne hidd el egy szavát sem, költözz el, és ne hagyd hogy "rád telepedjen". Az ő élete az övé, a tiéd pedig a tiéd. Attól, mert neki nem úgy sikerült ahogy szerette volna esetleg, még nem kell a tiédet is tönkretennie, pusztán "anyai" szeretetből.

2013. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2013. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok neked segíteni.ez meg az én sorsom. :( de mást nem tehetsz vagy elköltözöl vagy eltűröd anukádnak http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2013. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!