Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ellöttem mindent?...

Szerintetek ellöttem mindent? A sztori lenneb

Figyelt kérdés
Kb. 4 éve élek nevelöszülös családban és van egy mostoha húgom aki 13 éves. Az elején ö próbált közeledni, rendes lenni, beszélgetni velem de én mindig visszautasítottam és szerintem szemétül bántam vele. Most viszont jóvá szeretném tenni a dolgot. Csak az a baj hogy most ö tesz rám magasról,legalábbis ezt mutatja, tehát ugyanúgy viselkedik velem mind én régebb vele. Félek hogy megutáltattam magam vele. Hogyan deríthetném ki? Honnan tudhatnám meg hogy még nem utált meg?
2010. jún. 8. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg neki őszintén hogy neked nagyon nehéz volt ez az új helyzet, és gondolkoztál azóta sokat, tudod h nem így kellett volna viselkedned, de már megbántad és jóvá akarod tenni, szeretnéd ha jóba lennétek:)

Ennyi, nem kell sokáig húzni:)

2010. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah. Állj oda elé, vázold neki és kész...
2010. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Pff ahelyett hogy örültél volna, hogy befogad a család inkább szemétkedtél vele!

Tudod más az ő helyébe megtürt személyként tekintett volna rád, szart kavart volna a hátad mögött, féltékenykedett volna és szivatott volna nahogy átvedd az ő helyét, mivel nevelt gyerek vagy! De ő kedvesen közeledett feléd és még te pattogtál!

Én se szólnék hozád egykönnyen ezek után!

2010. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahm, lehet ha félreérthetö voltam. A ''nevelö szülös család'' alatt nem arra gondoltam, hogy adoptáltak :D hanem hogy kevert a család.
2010. jún. 8. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted anyukád/apukád barátja/barátnője hozott egy gyereket a családba + te?
2010. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!