Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Már nem terveztük, de terhes lettem és ahelyett, hogy megbeszélnénk a dolgot, csak dühöng.

Figyelt kérdés
4. baba lesz, az első hármat terveztük. Nem tudom mit mondjak a férjemnek, hogy lenyugodjon. Már egy hete tudjuk, azt hittem ennyi idő elég lesz neki, de úgy tűnik mégsem.
2013. júl. 16. 19:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan miért dühöng? Mi a baja?
2013. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek? Milyen módon? Beszéltetek róla, hogy ha becsúszna hogy viszonyulnátok a dologhoz?
2013. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Most leginkább minden miatt, de amúgy nem ilyen, csak a kicsi váltotta ezt ki belőle. Egyikünk sem így tervezte, de most mintha személyes sértésnek venné az egészet.
2013. júl. 16. 19:08
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Ha valakik nem tervezik, akkor tesznek ellene! Megszakítással védekeztetek, igaz? Ha nem akartátok, akkor vetesd el.
2013. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 gömbicica ***** válasza:
11%

ezt a csatát Nektek kettőtöknek kell megvivni.

férfi ember könnyen beszél. betesz, élevezkedik, kivesz. (bocsánat minden férfi embertől!!!) a nő meg (most ne forszirozzuk, hogy védekeztek vagy nem) "magára" van "hagyatva" a gonddal, ami ugye van kinek édes, van kinek keserü.

De gondold végig annak a babának a helyzetét. Legyél kicsit a helyébe. Hogy esne Neked, ha már megvagy utálnának, és inkább megszabadulnának Tőled?

Ha korban még benne vagytok, és egészséges is vagy, én biztosan megszülném, ÉS SZERETETTEL!!!!! NEM UTÁLATTAL,VÁRNÁM.

Dühöngéssel semmire sem lehet menni :-( Lehet, hogy ez lesz a legszebb, legaranyosabb, legokosabb gyereketek!!!(tudom nem szabad különbséget tenni testvérek között!!!)

Kivánom Neked, hogy a számotokra leghelyesebb döntést tudjátok meghozni. üdv. :-)

2013. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
A harmadik baba után elköttettem magam, ezért másként nem védekeztünk. Már 14 hetes voltam, mikor kiderült, de amúgy sem hiszem, hogy képes lettem volna elvetetni.
2013. júl. 16. 19:23
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ha a terhesség vagy annak nem észlelése orvosi műhiba/mulasztás következménye, akkor a 18 éven felülieknél is a terhesség 18. hetéig szakíttatható meg a terhesség, ezt azért jó ha tudod. És hát, ha magamból indulok ki mint férfiból, ilyen szituban a világon semmit sem tudnál mondani, hogy lenyugodjak...
2013. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pereld be az orvost, hogy elcseszte, abból lesz egy kis pénz
2013. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az orvos elb*szott valamit!Akkor te nem lehetnél terhes.
2013. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
35%
Dehogynem lehet, százszázalékos védekezés nincs. Úgy általában a biológiában olyan, hogy száz vagy nulla százalék, nincs..
2013. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!