Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom? Talán...

Miért ilyen a családom? Talán irigyek?

Figyelt kérdés

Amióta vettem: pc-t, laptopot, tablet pc-t, jobb telefont, drágább hangfalakat, új ruhákat, és szereztem nCore-t accountot, (és felvettek egy jó gimibe) Azóta teljesen bunkók lettek velem. Szülőktől mindössze három típusú mondatot hallok: "Hadd próbálják ki már a többiek is."" Ha nem csinálod meg az x dolgot, elveszem minden cuccodat""Hogy lehetsz ilyen hülye" Mindezt saját pénzből vettem, vállaltam suli mellett munkát, mentem dolgozni nyáron, kaptam rokonoktól szülinapra, karácsonyra...stb. (átlag 1-3 ezer forint).

Lehet hogy irigyek?



2013. júl. 17. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

"Hadd próbálják ki már a többiek is."


Szerintem inkább önzőnek tartanak.

2013. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kölcsönadom nekik, nem vagyok önző.
2013. júl. 17. 13:03
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Akkor miért mondanák ezt,ha kölcsön adod?
2013. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Talán lehet,hogy mégsem adod nekik oda?
2013. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy hol dolgoztál,hogy ennyi mindent meg tudtál venni?Suli mellett?
2013. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha lassan írok vissza, csak most regisztráltam, és öt perces korlátom van. Most figyeljetek, ha mindig kölcsönadnám nekik, akkor én nem is tudnám használni. Példa: öcsém kölcsönkéri, 10 perc után visszaadja, rá fél percel jön a bátyjám, hogy adjam neki kölcsön, és engem ez már zavart. Persze nem azt mondom, hogy nem adom nekik kölcsön, csak ritkábban.
2013. júl. 17. 13:13
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Azt írtad,hogy vettél pc-t meg laptopot meg táblagépet meg telefont.Suli melletti munkából.Nem tudod használni,mert kölcsönkérik.Eleve nem is értem minek ennyi sz@rság.
2013. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy irigyek, de honnan volt ennyi idősen ennyi pénzed? 14-15 évesen?:)
2013. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Minden nyáron 2 hónapot dolgozok a helyi cba-ban. Havonta kb. 91-92 ezret kerestem. Ez már 180 ezer forint. Ezt a pénzt eltettem júniusban vettem 150 ezerért egy konfigot. A maradék 30-ból pedig tabletet. Idán már júniusban elkezdtem a munkát, és vettem egy 55 ezer forintos telefont, és 20 ezerért hangfalakat. A maradékot ruhákra költöttem. A suli melletti munka pedig: kocsimosás, kutyasétáltatás...stb. És azért ennyi cucc, mert én egy büdös nagy kocka vagyok. Még valami?
2013. júl. 17. 13:25
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
A "Még valami?" Nagyképű kérdést lehagyhattad volna.Nyilván ezért ilyenek veled otthon,mert lekezelően beszélsz az emberekkel.Eleve egy boltba fel sem vehetnek 18 év alattit dolgozni.Egy kisboltba teljes alkalmazott alig keres 90k körül,nemhogy egy diák.Sőt!A nagy hipermarketek nem fizetnek ennyit,hanem 60-70 ezer körül.Elég kamuszagú a dolog...
2013. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!