Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom?...

Miért ilyen a családom? Kikészítenek! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves húgom, akit nagyon elkényeztettek. Voltak drog ügyei, évek óta cigizik, bulizik - olyankor iszik is - de mégis ő a "kis kedvenc". Van egy olyan szokása hogy lenyúlja a cuccaimat, legyen az ruha, smink, akármi, amiket én a saját pénzemen veszek, ellenben ő, aki kinyög valamit, és máris megkapja. A másik "hobbija" hogy behozza a szobámba a cuccait, majd kijön visítva hogy elloptam, és nála m találta meg, stb.. Holott én elég keveset vagyok otthon, a legtöbb időt a barátomnál töltöm, szóval el venni se tudnám :D Ilyenkor apukám leveszi az ajtóm, ki akar rakni a házból, aljas szemét k*rva vagyok, stb.. :/ Fejfájás miatt orvoshoz, vértvételre viszik (ahol kiderül hogy soha semmi baja). Engem viszont volt hogy hányással és lázzal elküldtek iskolába, és csodálkoztak hogy sokszor vagyok beteg, mert sose tudtam rendesen kigyógyulni. A tesóm kb. 60-65 kg és 160 centi körül van, én is olyan magas vagyok, viszont én 46 kg körül mozgok, és volt hogy beszólt nekem valamit, én nem vitatkoztam vele, ő tovább produkált, mire csak annyit mondtam neki hogy ne magadból indulj ki, nem vettem észre, berontott hozzám, és szájba rúgott, stb.. Ordítottam apának, le se sz*rta, majd mikor a tesóm kiment tőlem, bejött hogy ne rinyáljak, miközben a felső ajkam 2x nagyobb volt, úgy feldagadt, a karomból, számból, orromból ömlött a vér, a szám kívül-belül lila-fekete volt, stb.. Van egy olyan betegségem, hogy beszűrődések vannak több helyen is a gyomromban, + gyulladások, évekig könyörögtem hogy nézessük meg, nagy nehezen rávettem, mikor vissza kellett volna mennem kezelésre nem vitt, holott 39-40 kilós voltam. :( Állandóan azt kapom hogy aljas vagyok, rohadnék meg, stb.. Holott semmit nem csinálok. :O Felhívtak egy diákszövetkezettől hogy van munka, szülővel menjek (hiába vagyok 18) ő nem jön velem, de pénzt vigyek haza, pesten van, és ott eltévedek :/ Pedig napi szinten jár pestre a munkája miatt. A tesóm pasija napi szinten itt van, az nem probléma, de ha az enyém évente 1x átjön (mert kb úgy van nálunk) az baj!

Mit tegyek? Bocsi hogy hosszú, de nem bírom :(


18L


2013. jún. 14. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

mikor rájöttem, hogy nem tudom megverni már tesómat akkor lekaptam egy bőr szíjjat a fogasról és azzal ütöttem ahol értem...szaladt előlem de még a csattal is levertem neki egyet-kettőt...


Kinőttük... nincs bajunk egymással már sőt! nagyon jó testvérek vagyunk és bármikor számíthatunk a másikra...

A kamaszkor sajnos ilyen de a szüleid gusztustalanok.

2013. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz a helyzet, nézz valami elköltözési megoldást.Nyáron menj el dolgozni, és próbálj a barátoddal összeköltözni, vagy pár hétre hozzájuk menni ha megteheted.Így meglátnák az őseid hogy tudsz te külön is boldogulni, ha meg nem veszik észre akkor kár értük...
2013. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!