Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt leánybúcsúd? Ha igen...

Volt leánybúcsúd? Ha igen milyen volt? Vagy ha csak részt vettél egyen, azt is meséld el.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Volt sztripper :D én vendég voltam, de állat volt, jól benyomtunk :)
2013. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem tripper.
2013. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Èn többön is voltam és nekem is volt.

Szerintem ha van egy jó csapat barátnö akkor érdemes, akkor a csajok úgy is megszervezik.


Egy barátnömék pl közösen tartották a völegénnyel, az is mókás volt, mindenki jól érezte magát.

Az enyémet 4 legjobb barátnöm szervezte. Elkérték azoknak a telefonszámát akiket meghívtam volna, és ök intéztek mindent. egy étterembe hívtak mindenkit, elöre közölték, hogy saját számlás, csak nekem fizetik(nekem persze nem mondták). Megszervezték a közlekedést is, nálunk volt a gyülekezö és 4 taxit már oda is rendeltek. Az étterembe ettünk, majd kaptam egy kuki alaku tortát és volt vetközös fiú. A srác nagyon igényes volt, és rettentesen feldobta a hangulatot, de az összes csaj nagy bulizos volt. Kaptam egy rakat ajándékot, rengeteget nevettünk, alkoholt teljesen mérsékkel fogyasztottunk, aztán hajnalig discoztunk.

2013. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt leánybúcsúm, amit a sógornőm, aki velem egyidős (mielőtt összejöttem a bátyjával, akkor még barátnők is voltunk) jól elcseszte. Ő akart a középpont lenni, annyira dobta magát, meg utálatos volt, hogy haza is mentem.
2013. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kimondottan nem volt leány-legénybúcsúnk hanem együtt tartottunk egy kerti partit, sokkal jobb volt.
2013. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

volt :) hugom és legjobb barátnőm szervezte, nekem csak listát kellett leadnom, hogy kit látnék ott szivesen...persze a többi lány is beszállt, ők intéztek és fizettek mindent...fergeteges volt :) tele mókás feladatokkal :)

de utána mi a fiúkkal folytattuk, a legénybucsu ugyanígy zajlott...férjem listát leadta és szervezték neki :)

a férjem dj, így a rezidens helye volt a közös buli központja, hisz a hétvégéinket joformán ott töltjük a barátainkkal...és nálunk evidens volt, hogy az este folyamán egybeforr az egész és fiúk-lányok buliznak egy hatalmasat :)

jó volt...felejthetetlen...ráadásul férjem szülinapja is akkor volt...szegénykém viszont nem sokra emlékszik :) visszanézte a videokat és képeket :) ugyanis a dokumentálás kötelező volt....hogy még jóóóó sokáig röhöghessünk magunkon és egymáson :)

éééés nem, nem bizalmatlanság vagy féltékenység miatt forrt egybe a buli vagy volt a felvétel...felőlem aztán táncoslány is lehetett volna (ugy volt, hogy lesz táncos lány és fiu is...végül nem tudták megszervezni)

24L

2013. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem volt, és nagyon jól éreztem magam :D

volt olyan, hogy pohárba sört raktak, és felcímkézték a poharat, és minden címke tartalmazott egy állítást, hogy miért akarok a férjemmel lenni. Mert szeretem a hosszú hajának finom illatát, mert jó vele kutyát sétáltatni, mert jó vele a szex, és a legalján az volt, hogy mert szeretem. Nyilván minél többet ittam, annál mélyebbek voltak az érzelmek :D

Volt fűszerfelismerés, kérdezz-felelek, kellett jókívánságot gyűjteni, kaptam koronát és szalagot. :) Biztosítónál dolgozom, és az informatikusokkal és az üzemeltetéssel összebeszélve kaptam egy igazi kötvényt is :)

volt olyan, hogy bekötötték a szemem, a lányok sorba álltak, és becsempészték maguk közé a két pincér fiút, és a feneküket végig fogdosva kellett kitalálniuk, hogy melyikük a fiú :D NYERTEM! :)

Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat nagyon :D

2013. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt. Mondjuk nekem nem is hiányzott. Én szeretek elmenni bulizni, csak úgy. De nekem az ilyen alkalmak, meg az erőltetett kellékek, hogy fäszos fejdísz, meg idióta játékok nem jönnek be. Lehet, ha kevesebbet buliznék, akkor élveztem volna, hogy végre történik valami érdekes.
2013. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az enyémen nem volt semmiféle pénisz hál istennek...az már nekem is eröltetett lett volna :) a pénisztortát és társait én se birom, pedig minden vagyok, csak prüd nem...és minden hétvégén bulizok...csak úgy...amit már marhára unok de mennem kell...

és mégis...úgy élveztem a sok mokás feladatot, a törödést, hogy mi lányok elvoltunk aztán meg együtt a fiúkkal buliztunk..csak azokkal akiket tényleg szeretünk!

24L

2013. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem volt. 42F
2013. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!