Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék ezzel? (30+)

Mit kezdhetnék ezzel? (30+)

Figyelt kérdés

Az elején kezdem: 30 éves vagyok, a párom 35. 2 éve ismerkedtünk össze. Nekem már volt egy válásom, mert nagyon korán férjhez mentem az első szerelmemhez, tönkre is ment az egész. Párom még nem volt nős, csak élettársi kapcsolata volt egy 20 éves lánnyal, párom akkor volt 32 éves. Összeköltöztünk. Sokat beszélgettünk, és hát ahogy lenni szokott, szóba jött a múlt. Kiderült, hogy 30 éves korától mind csupa 18-20 éves lányokkal ismerkedett, volt kapcsolata. A FB-ja is tele van ilyen nagyon fiatal lányokkal. Mikor rákérdeztem, hogy miért van ennyi fiatal lány barátnője, azt mondta, hogy amikor szabad volt, előttem, akkor a szórakozóhelyeken többségben csak ilyen csajok voltak, velük lehetett csak ismerkedni.

Nem irigylem a lányok fiatalságát, én is voltam 20 éves, és a párommal is mi illünk össze korban, de mégis idegesít ez a dolog. Volt, hogy valamelyik még fel is hívta. Azt mondja, hogy már nem tartja velük a kapcsolatot, itt-ott ráírnak, hogy hová tűnt, nem látják az éjszakában. Én ilyenkor még idegesebb vagyok. Nem mondom neki, nem hisztizek, csak egyszer kérdeztem meg tőle, hogy miért nem ilyen fiatal lányt keresett most is magának, de ő azt válaszolta, hogy már meg akart állapodni, családot akar, és nem egy 20 évessel. Valahogy mégis, mikor a FB előtt ül, rosszul érzem magam, néha már beszélgetni sincs kedvem vele. Mit csináljak?


2013. júl. 17. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Ne féltékenykedj, vagy ha van rá okod, akkor hagyd el!
2013. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nincs rá okom, csak szarul érzem magam, mikor kimegyünk valahová, egy bárba, akkor mindig akad egy -egy fiatal csaj, aki oda viharzik mosolyogva, hogy "sziiiiiaaaaa". Én meg ott ülök mosolygok szerencsétlenül, nem tudom mit kéne mondjak. Legutóbb is az egyik csaj, olyan 23 körüli oda jött hozzá, hívatlanul az asztalunkhoz is ült, majd valamit elhadart valakikről, akiket én nem ismerek, aztán felém fordult, és bájosan közölte, hogy klassz a körmöm. Nekem ez kezd egyre kellemetlenebb lenni. Én nem vagyok, sosem voltam egy discoba járós, fiúkkal barátkoztam, sportoltam, nekem ez a közeg is idegen.
2013. júl. 17. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
A párod 35 éves férfi. Ha a helyében lennék, és szingli lennék, én is fiatal, könnyen kapható lányokkal kettyintenék, ha megtehetném. Még szép hogy kihasználja. Ez a múlt, bízz benne. Neki már ez nem elég (amit a fiatal lányoktól kap), azt mondja gyerekeket akar, ráadásul tőled, mert veled van! Szerintem a legtöbb amit tehetsz, hogy próbálod magad túltenni ezen, nehogy tönkretegye a kapcsolatotokat. Ha ezen rágódsz, egyszer úgy is a felszínre tör Bizalom!!
2013. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg fogja érteni, ha elmondod neki, hogy nem tudsz mihez kezdeni ezzel a helyzettel. Mondd el neki, hogy nem féltékeny vagy, csak idegenkedsz az ilyen helyzetektől, tegyen valamit.
2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, jól esik, hogy ezt írod.

Bevallom, hogy az elején még haragudtam is rá. Nem azért, mert ilyen lányokkal barátkozott, hanem, hogy nekem ezzel miért kell szembesülni. Igazából megkértem szépen, hogy ezentúl más helyre menjünk, ahol nem rohan le bennünket senki. Már csak azt kell megállnom, hogy a FB-os képekre ne vágjak pofákat :)

2013. júl. 17. 22:22
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Off: úgy szájbavertem volna a csajt hogy percekig csak a fogait köpködte volna..

On: ismerem egyébként ezt az érzést amikor nem akarsz hozzászólni, nem TUDSZ, nálunk (eddig) nem csajtéma miatt:) beszélgessetek erről minél többet de ne felhánytorgass, csak érdeklődj!:)

További kellemes estét!:)

2013. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat: én is voltam így, de nem csajos téma miatt!
2013. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Érdekelne a Te történeted...
2013. júl. 17. 22:27
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Megértelek,pont veled egyidős vagyok,hasonló szituban.Én (sem) vagyok féltékeny,voltam 20 éves,most se nézek ki rosszul.De hülyén érzem magam a fiatal csajok meg a közeg miatt(én se voltam soha műkörmös-magassarkús-szórakozóhelyen pasifelszedős tipus).
2013. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ez a férfi nem csak megkettyintette és kidobta a csajszikat (megjegyzem, az én értékrendembe ez sem férne bele, mit szólnál, ha az alig 18 éves lányodat egy harmincas, élveteg pasas elcsábítaná, majd miután párszor megvolt neki, akkor lapátra teszi? Mindezt életvitelszerűen.) ez a mai napig tartja velük a kapcsolatot neten, beszélgetnek, maga körül tartja őket. Barátnak? Vagy "jó lesz az még valamire" alapon.. Én a te helyedben nem mennék bele ilyen eleve vesztesnek induló helyzetbe. Link alak volt a párod, miért gondolod, hogy majd pont neked sikerül belőle hűséges, becsületes férfit nevelni? Most komolyan, nem bántani akarlak, de minek lépsz bele szándékosan a "kutyaszarba"?
2013. júl. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!