Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék ezzel a kelleme...

Mit kezdhetnék ezzel a kellemetlen érzéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régebben többször tettem fel kérdéseket, és kaptam hasznos válaszokat. Most úgy érzem hosszú idő után újra felteszek egy kérdést.

Van egy majdnem 2,5 éves kapcsolatom. 21 éves vagyok, a kedvesem pedig most lesz 27. A történet vázát képezi a tény, h nekem Ő volt az első szexualitás terén. Egyéb dolgok voltak más fiúkkal is, de nem akartam elkapkodni a dolgokat. Leírhatatlanul csodásak az együttléteink, van hogy majdnem 20szor is el tudok menni. Mégis olyan rossz érzések gyötörnek egy mostani beszélgetésünk miatt. Szóba került, h én ugyebár csak vele voltam még, és hogy szerinte az nem túl egészséges,ha vki életében csak egy emberrel szexel, kellenek a tapasztalatok. Tulajdonképpen az jött le nekem a beszélgetésből, h ez gáz... mintha szégyellni kellene, h én nem dugattam meg magam Xezer emberrel? És ha egyszerűen nem vágyom másra? Hiszen olyan jó vele. Mondta, h neki nincsenek olyan vágyai, h mással legyen, mivel ő már volt pár nővel. De fél, h én majd gondolok egyet, és inkább azt az utat választom, h kipróbálok még pár férfit. Nekem még belegondolni is szörnyű ebbe az egészbe, hiszen világ életemben értéknek tituláltam, ha vki csak 1 max 2 emberrel szexel és megtalálja az "igazit". Úgy gondoltam nincs miért szégyenérzetem legyen, hiszen itt vagyok egy nagyon komoly jól működő kapcsolatban, nem mutogathat rám senki, h jaj nekem is meg volt meg nekem meg a jánosnak meg a városnak, ezen kívül évfolyamelső vagyok egyetemen a szakomon, eddig mindent elértem az életemben, amit szerettem volna. És a tegnapi beszélgetés óta nem bírok a szégyenérzettől szabadulni, h én ettől kevesebb vagyok, amiért csak vele voltam. Abban a naív hitben éltem, h a férfiak is jobban becsülik az olyan nőket, akiken nem ment végig a fél város... és most mégis úgy érzem, h az én kedves uram inkább becsüli azokat akik orrba-szájba dugtak mindenkivel, mint engem, aki szívem-lelkem kiteszem érte, a kapcsolatunkért. Prűd sem vagyok abszolút...sőt!, sok olyan dologban benne vagyok, amitől más lehet rosszul lenne. Nálam a kiélés az úgy történik, h egy emberrel jó sok mindent kipróbálni. Az én értékrendemben inkább a családalapítás áll első helyen (meg persze a diploma és további nyelvvizsgák), mint a folyamatos bulizás és idegenekkel történő kefélés.

Teljesen elbizonytalanodtam. Én vagyok teljesen rosszul összerakva, és le kéne húznom magam a konzervatív nézeteimmel együtt a wc-én, vagy más is úgy látja, h a világ egyre inkább elkurvul?

De a lényegesebb kérdésem, h hogyan tudnám leküzdeni ezt a szégyenérzetet?


2010. aug. 25. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem jó a hozzáállásod. és nem az értékrendjével van neki sem baj, csak (mint írtad is) attól tart, hogy még kíváncsi leszel másra is. NYUGTASD MEG, aztán ha nem adsz okot rá, nem fog benned elbizonytalanodni. :):))
2010. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szégyen??? Az én volt barátnőm volt az első nekemés eddig az egyetlen szex terén, neki én a második voltam! De azért is kezdtem vele járni, mert úgy gondoltam, ő is az a fajta mint én, hogy nem kell sok mindenkivel... És úgy gondoltam, hogy az első neki egy tévedés volt! 4 év járás után szakított, többek között azt is felhozta akkor, hogy szégyenli hogy 21 éves korára még csak 2 férfival volt... el nem tudod hinni mennyire fáj ez... Nincs mit szégyellned! Neki lenne mit... 21/F
2010. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Butaság. Miért szégyellnéd magad? A párod valóban arra gondol, hogy mi lesz 10-20-30 év múlva? Értesd meg vele, hogy boldog vagy mellette, tökéletes partner, és büszke vagy arra, hogy benne találtad meg az igazit. Ez nagyon kevés nőnek adatik meg, még ha nem is űz sportot a partnerek cseréjéből. Akár az itt kapott válaszokat is elolvastatnám vele. Már ha nem venné rossz néven, hogy ide leírtad a bánatod.

Nem vagy rosszul összerakva, csak nagyon kevesen vallják azt (sajnos) amit te. A párod meg legyen büszke rád, és főleg a kapcsolatotokra. Meg saját magára is, mert számodra ő a tökéletes férfi.

2010. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell magad szégyelni, örülj neki, hogy megtaláltad a párod. Az viszont igaz, hogy a világ egyre inkább elkurvul és bizony sokan vannak úgy, hogy szerelmesek, aztán mégis megcsalják a párjukat pár év után. Viszont ôk valószínûleg nem titulálják értéknek, mint te, hogy ha valaki elsôre megtalálja az igazit. Talán ezt mondd el a párodnak is, hogy ebben te különbözöl másoktól. Idôvel ráfog jönni, hogy nincs mitôl tartania. Az unokahugom most 26 éves, és 9 éve van együtt a párjával, aki az elsô volt neki :)
2010. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
18:22 válaszát csak megismételni tudnám.Nyugtasd meg magad. A párod csak félti a kapcsolatotokat.Sok boldogságot.
2010. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
fél. joggal. a szűz csajok nem maradnak meg az elsőnél. hajtja őket a kíváncsiság.
2010. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18.34. A normálisan gondolkodó szűz csajok nem akarnak mást is kipróbálni! Ezt csak azok teszik,akik kevésbbé tisztességesek.
2010. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Kivétel nélkül mindenki kapott egy plusz jelet :) Annak nem örülne, ha tudná megkérdeztem más véleményét is, ezért inkább nem mutatom meg neki, de a szívem nagyon örül a pozitív visszajelzéseknek. Még mindenképpen fogok vele beszélni erről, mert én úgy érzem nem zártuk le megfelelően ezt a témát.

Mindenkinek nagyon szép estét kívánok!

2010. aug. 25. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne szégyeld magad!

Nekem több pasim volt akivel lefeküdtem igaz 25 éves vagyok.Én ezt szégyeltem(6 volt)Párom azt mondta ne vicceljek,általában egy tini csajnak 1 disco éjszaka megvan ez a létszám.Páromnak én vagyok a 2.(legalábbis ezt mondja:)

állítása szerint az első nem volt neki valami jó pedig 7 hónapig volt a csajjal.Mindenki más.De ne szégyenkezz mert nincs miért.

2010. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!