Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaha ezen valahogy...

Lehet valaha ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek,ha nem is konkrétan, de még lelki segély vagy erősítő szavak is jól fognak.

A családomról van szó.Hosszú hosszú sorokat írhatnék, hogy mi történik itt.Anyám megbolondult,szó szerint, olyan dolgokat művel és mond hogy eszméletlen.Röviden a lényeg az, hogy apám ezelőtt 5 évvel megcsalta, és azt sem azért , mert egy elviselhető nőszemély.Hihetetlenül nehéz természetű temperamentuma van,ennek is megvannak a miértjei de nagyon hosszú lenne erre is kitérni.Amiután megtörtént a megcsalás és kiderült, azóta anyám egyszerűen nem tud megnyugdni.Kibékültek, de mindig valahogy valamilyen kicsi oknál foga kibújik a szög és kezdődik a cirkusz.Leírhatatlan módon.Poklok pokla, senkinek sem kívánom.Apám is megbolondul, mert nem bírja, s italba folytja s akkor kiakad.Verekedés, szaladás, öngyilkossági kisérletek sorozata megvolt már.Amikor jól vannak akkor nagyon jól vannak.Folyton kirándulnak , boldogak, terveznek.De amikor rosszul vannak akkor azt a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám.Elköltözni nem tudok.És őszintén félek is, mert támasz vagyok felváltva nekik.Nélkülem lehet már nem élne egyikük sem.Én erős vagyok, de olyan , hogy arcrándulás nélkül hallgatom azt, hogy anyám üvölti az arcomba habzó szájjal, hogy ge*i.És ez legyen a legkevesebb.Kérleltem őket, hogy váljanak el.De igazából szerintem egyikük sem akar.Ilyen ötvenéves seveled se nélküled.Számos horrorisztikus történetet írhatnék,amit senki sem tud.Senkinek sem mondta sosem semmit.Mert szégyellem.Számtalanszor megtörtént, hogy miután itthon a földről felmostam a vért,utána mosolyogva találkoztam a barátaimmal.Nem tudom, hogyan dolgozzam ezt fel, és attól rettegek, hogy olyan szinten kihat az életemre, hogy énis olyan leszek mint ők.


2013. júl. 18. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz költöznöd,mert tönkretesznek téged.


(párom szülei hasonlóak,párom volt a villámháritó köztük.Mosolygott,de belül idegroncs volt.Rávettem,hogy költözzön,jó messzire.Azóta eltelt 3 év,már nem idegroncs,nem remeg belül.A szülei sem ölték meg egymást azóta sem)

2013. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
uhh hát erre nem is tudok mit írni... kitartást! remélem hamar jóra fordul az életed!
2013. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2013. júl. 19. 15:04
 5/5 anonim válasza:
Költözz el a rokonodhoz vagy átmenetileg a nagypapádhoz , vagy ilyesmi.
2013. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!