Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bátyja tetszik...

A barátom bátyja tetszik nekem, ő családos ember ezért nem akarok egy házasságot tönkre tenni. Mostanában inkább nem is megyek hozzájuk, a sógornőm (a felesége) kérdezi is, hogy miért nem megyek. Most mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy a barátoddal, ha nem ő, hanem a bátyja tetszik neked?
2013. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tetted fel ezt a kerdest nehany hettel ezelott is, csak kicsit maskepp? Felejtsd ezt el es gyorsan zard ki magadbol, mert jo vege nem lesz az biztos. Miert pont a rokona? szegeny ferjed....
2013. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez most teljesen mindegy mert úgysem lesz köztünk semmi.
2013. júl. 18. 22:06
 4/16 A kérdező kommentje:
Én most tettem fel ezt a kérdést elősször. Amúgy nem a férjem csak az élettársam.
2013. júl. 18. 22:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kellene tönkre tenni egy családot! Ha az "öcskössel" maradsz továbbra is, mindig ott lesz a kísértés! Azt már tisztáztad magadban, hogy az öccse nem az "igazi"! Keress magadnak egy független "bátyust", akinek nem lesz a közelben riválisa.
2013. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Hogy egyéb okok miatt nem szeretnél menni, vagy be is vallhatod neki az érzéseidet és akkor garantált, hogy nem fog többet hívni magához.

De egyébként mégis miért? Soha nem értettem, hogy egyes nők/férfiak miért kezdenek el vonzalmat érezni "rokon" és családos férjek/feleségek iránt. Számomra ez...összeférhetetlen és elképzelhetetlen.

2013. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én szeretem a páromat. Nem akarom elhagyni. De a kérdés az, hogy mit mondjak a sógornőmnek miért nem megyek hozzájuk?
2013. júl. 18. 22:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tuti,hogy nem szereted a párodat!
2013. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De szeretem de azért mégsem vakulhatok meg.
2013. júl. 18. 22:19
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Aki szereti a parjat annak mas nem letezik, foleg nem a rokona. Minden mas hazugsag. Errol ennyit. A sogornonek meg mondd azt hogy azert nem mesz mert felsz hogy megkerned a ferjet hogy torolgesse mar beled a lompost, biztos nem fogja tovabb eroltetni ;) Ha mar kipattant a fejedbol vallald is... de nem birom az ilyen sunyi noket
2013. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!