Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tetszik nekem hogy tudassam vele hogy tetszik nekem és járni akarok vele?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert félek és nincs önbizalmam:S segítsetek légyszi

2013. júl. 17. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
ásd el magad.
2013. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó.... :S
2013. júl. 17. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Jaj, te szegény. :/

Milyen kapcsolatban vagytok a lánnyal? Ha már barátok vagytok, de nincs túl közeli kapcsolatotok, /pl. osztálytársak vagytok/ hívd el valhova, fagyizni például. Ebből tudni fogja, hogy éreklődsz iránta. :)

2013. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyunk osztálytársak és ő nem ismer engem de én ismerem őt,viszont azt már megfigyeltem hogy bunkó az ismeretlenekkel mint a legtöbb lány akivel eddig találkoztam
2013. júl. 17. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kéne a francnak. Nem ő tetszik, hanem az idealizált kép, amit csiszolgatsz róla magadban.
2013. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gondold végig milyen ez a lány, aztán hogy a nagy átlag fiú sereg hogyan viselkedne vele és aztán TE ne viselkedj vele úgy. és ez által kitűnsz majd a többi közül... nehéz, de ez van... például egy iszonyat jó csaj aki zárkózott, minden pasi álma és kb 48 kiló, folyton azzal szivatom, hogy kövér és le kéne fogynia... senki nem szokta neki ezt mondani és fura, de így sikerült megnyitnom, hogy legalább beszélgetni tudjunk...
2013. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Először is legyen önbizalmad , ez a legfontosabb !

Másodszor írj rá facebookon kérdezd meg nincs-e kedve elmenni veled moziba .. akármit kitalálhatsz.

Aztán ha nem ráz le akkor már " sinen " vagy :)

Sok sikert!

16/L

2013. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi kommenteket,de utolsó hogy szerezzek önbizalmat? :S
2013. júl. 18. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok :)

Hogyan szerezhetnél önbizalmat? Boltban nem kaphatsz..fejben dől el a dolog!;)

Gondolj arra h ha TE nem lépsz,ő val.szeg. sosem fog..szóval 1 próbát tényleg megér!!! :)

2014. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Önbizalom: lásd bizalom. Kiben bízol? Abban, akit ismersz, és nem okozott csalódást, legfeljebb csak tévedésből vagy valami nagyon érthető okból. Tehát ismerd meg önmagad, és tiszteld meg magad azzal, hogy korrekt maradsz magadhoz! :)
2014. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!