Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este a párom hazavitte...

Tegnap este a párom hazavitte az egyik nő ismerősét. Mire gondoljak? Nagyon bánt a dolog.

Figyelt kérdés
Felhívta a nő telefonon, hogy menjen érte mert lekéste a buszt. De honnan tudja a párom számát?
2013. júl. 19. 06:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy neked fura, de az ismerősök általában tudják egymás telefonszámát... :D
2013. júl. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Sok minden miatt tudhatja a számát. régi haver, volt iskolatárs stb. Nem kell mindjárt rosszra gondolni, de azért legyél résen. Lehet,hogy a barátodnak nem kell a csaj, de a csaj lehet,hogy másként gondolja, de egyáltalán nem biztos. Figyeld őket.
2013. júl. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Mi gondolj?

Hogy milyen rendes ember ez a Pisti, segít, amikor csak tud. De jo, hogy ilyen párom van.

2013. júl. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Milyen kapcsolat az, ahol ennyire nem bíznak a másikban? Semmi nincs ebben. Én is sok ismerősömnek tudom a telefonszámát.
2013. júl. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem bízol benne? Egyszer a párom is felhívott egy nőt a lakásunkra, borozgattak. Először gondolkodtam, aztán megbeszéltük, kiderült, hogy osztálytársak voltak, a nő épp a városban volt. Persze nem fordul előgyakran ilyesmi, de szerintem ha van maximális bizalom akár bele is férhet.
2013. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Magához vitte haza, és szexeltek, majd megbeszélték, hogy mostantól szeretők lesznek?! Mert ha ez történt, akkor elhiszem, hogy bánt. Ha meg csak úgy hazavitte, mert jó fej, semmit nem csinálnék. Egyébként neked nincs olyan férfi ismerősöd, akit ha lekésed a buszt, felhívhatnál?
2013. júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Engem a főnököm vitt haza néha, amikor vidéken voltunk vagy bármi miatt későn értem haza. Nem gondolom, hogy az udvariasságon kívül bármi vezérelte volna. Nem volt nagy kitérő neki, nekem meg nem kellett éjjel BKV-zni.

Teszem hozzá, férfikollégákat is haza szokott vinni időnként, szintén jófejségből.

2013. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Sőt, a férjem is szállított már jófejségből más nőket. Kolléganőt (szintén késő este, amikor már veszélys is lett volna, meg macerás is a BKV), vagy az unokatesómat hordta nőgyógyászhoz, amikor terhes volt.
2013. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Ez brutál gáz, hogy ilyenek miatt már féltékenykedsz. Volt egy munkatársam, harminc körüli pasi, a felesége iszonyat féltékeny MINDEN nőre. A srác mesélte, hogy volt olyan, hogy sétáltak a városban, valami kirakodó vásárnál nézelődtek, és elment mellettük egy másik munkatársunk, egy 50 valahány éves, de nagyon csinos, ápolt hölgy. Köszöntek egymásnak (mert ugye úgy illik), és ment mindenki az útjára. Erre az asszony hisztizni kezdett, hogy ki volt ez, meg minden, hetekig ellenőrizgette a férjét. Meg egy másik eset a sok közül: a srác kocsival jár dolgozni. A mellettük lévő panelházban lakik egy másik munkatársnő, olyan 130 kg, nyugdíj előtt álló. A srác, ha reggel látja, hogy a hölgy ácsorog a buszmegállóban, megáll, és felveszi, vagy ha épp egyszerre végeznek, hazaviszi. Nem azért, mert akarna tőle bármit is, hanem mert rendes gyerek, és totál mindegy az autónak, hogy egy vagy két ember ül benne, útba is esik, miért ne? De az asszony ezt nem érti meg, hisztizik, patáliát csap, az ablakból leselkedik, stb.
2013. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
9-es, úgy bánt ilyet hallani, hogy van egy kedves, tisztességes férfi és egy idióta p.icsa a felesége, míg a kedves, tisztességes nőknek már csak az idióta barmok maradnak. :( Komolyan pazarlás egy ilyen férfi egy ilyen nőnek..
2013. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!