Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog az, hogy napközben a párommal sosem hívjuk egymást, csak akkor beszélünk ha este hazaérünk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hisz mindennap találkoztok. Mi is, nem is hívjuk egymást, csak ha valamit feltétlenül közölni akarunk, szerintünk arra való a telefon, beszélgetni jobb élőben. Igaz, mi netezünk :P De ha nem tennénk, akkor se telefonálnánk egymásnak.

Azzal nincs bajom, aki azt teszi, nem vagyunk egyformák.

2013. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb munkahelyen tilos magánjellegű telefont intézni. (Nálunk engedélyt kellett kérni.


Úgyhogy normális.


Mi mindig felhívjuk a másikat, ha elindulunk haza. Amúgy ritkán telefonálunk napközben, csak ha fontos.

2013. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 who i am válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Az én párom is dolgozik napközben és én is, egyikünk sem szereti, ha felesleges dolgok miatt csörög a telefonunk. Persze, ha valami fontosat akarunk közölni a másikkal, akkor hívjuk egymást, de csak azért.
2013. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert már többen is megszóltak emiatt.
2013. jún. 18. 16:41
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Felesleges ok nélkül hívogatni a másikat munkahelyen.

2013. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez a normális. Felesleges pénzkidobás és időpocsékolás komoly mondanivaló nélkül napközben zavarni a másikat.

Ez tiniknél még elmegy, de felnőtteknél nem. Mi csak akkor hívjuk egymást, ha valami sürgős dologról kell beszélnünk. De ez nagyon ritka.

2013. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk napközben nagyon telefonálgatni, sms-ezni, max. néha 1-1 sms-t írunk a másiknak amikor épp valamelyikőnk jobban ráér. De amúgy nálunk is úgy telnek a napok, hogy ha valami fontosat szeretnénk, akkor hívjuk fel a másikat, du/este úgyis találkozunk és meg tudunk beszélni mindent. Legalább plusz 1 téma estére..:)
2013. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a nemnormális, aki ennyi időt nem bír ki a párja nélkül...

Egy barátnőm pl reggel és munka vége előtt is mindig hívja a párját, de van, hogy délben is. Féltékeny szegény, elég gáz...

2013. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Hát akkor én vagyok a kivétel, a "felnőtt tini" :) Én szeretem felhívni a párom napközben is, csak úgy :) nem tudom miért, ez még a kapcsolatunk elején alakult ki, azóta sem tudtam leszokni róla. Minimum annyi, hogy most indultam, találkozunk -e. Erről is le kéne szokni :)

De egyébként az lenne a jó, ha én is csak este beszélnék vele :)

2013. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Régen olyan előfizetésünk volt, hogy ingyen beszéltünk egymással. Ő tudott munka közben telefonálni, én meg egyetemre "jártam".

Állandóan csörgött a telefonom, szinte EGÉSZ NAP beszéltünk.

1 hétig tetszett, utána abszolút nem. Ha valami miatt leraktam a telefont (pl. wc-re mentem), megsértődött.

Ha társaságban voltam (2 óra közötti szünetben az egyetemen) akkor is VELE KELLETT beszélnem.

Örülök annak, hogy most nem beszélünk.

Ha fontos, felhívom, vagy irok neki netről...vagy bemegyek a m.helyére.

2013. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!