Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akar hagyni? Mi ez az egész?

El akar hagyni? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Van egy élettársam, az ö lakásában lakunk. Van egy garázsom a papámé a haszonèlvezet. Úgy

volt h el lesz adva aztán mégsem mert kevés

pénzt adtak volna érte. Van a garázshoz egy lakás

ami a két unokatesóm nevén van. Tegnap voltunk

a szüleimmel a papánál és apu felvetette h

megvenné nekem és a pénzt meg elosztaná 5

felé. Nos hazajöttünk meséltem az élettársamnak h mi

volt a papámnál. Erre azt mondja h ja apu lakást

szeretne nekem akkor vegye meg nekem az övèt.

Amiben lakunk. Nem értem miért mondta ezt. Elsö gondolatom az volt, hogy el akar hagyni? Meg is kérdeztem töle hogy neki mi a jó abban ha eladja a lakását nekem, akivel együtt él? Azt mondta hogyha elküldöm (szó sem volt szakításról) akkor ne maradjon pénz nélkülAz anyjáék anyagilag igen rosszul állnak. Sok hitelük van. Mástól tudtam meg, hogy a szülei sok pénzzel tartoznak az èlettársamnak. Kérdeztem hogy a szüleidnek kell a pénz? Azt mondta a tartozásukhoz semmi köze. Szóval teljesen értelmetlenül állok a dolog elött. Mi ez az egész?


2013. júl. 19. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mégis hogyan értette ezt, vagy miért mondta? Így mi ezt nem tudjuk neked megmagyarázni, hogy mi jár/járhatott a fejében amikor felvetette neked ezt az ötletet..én nem is értem. Mert ha ténylegesen ez az indok, hogy ő ne maradjon pénz nélkül ha szakítanátok, nincs értelme. Mert adott neki egy lakás, amire a rezsit kell fizetnie. Ha megveszed tőle, akkor a te neveden lesz a lakás, ő gazdagabb lesz pár millióval, de ha elküldöd, abból gondolom vesz magának egy lakást, vagy kivesz egy albérletet...

szóval ????? :D

2013. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy a szüleinek kell megint a pénz. Igen rosszul állnak anyagilag, hitel tartozás, a házukon jelzálog stb. A hátam mögött szokott pènzt adni nekik, és mástól tudtam meg, hogy rengeteg pénzzel tartoznak így is az élettársamnak. Lehet még mindig óriási tartozásuk van. Leírtam hogy megkérdeztem az élettársamat, azt is amit válaszolt. Tényleg semmit nem értek.
2013. júl. 19. 08:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért akarná eladni a saját lakását?
2013. júl. 19. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert így tiétek lenne a lakás is, meg a pénz is.
2013. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy hol laktok, meg egy egészen másik, hogy kinek a tulajdonában van a lakás. Ha pénzre van szüksége, ez egy teljesen tárgyilagos felvetés lehetett a részéről. Miért lenne köze a kapcsolatotok állapotához?
2013. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik racionálisnak az érvelése. Ha elküldenéd, lenne pénze /amennyiben megvennéd az ő lakását/, de nem lenne lakása. Mennyivel lenne az jobb?! Lehet, hogy kifelé kacsintgat a kapcsolatból; ezt próbálja előkészíteni.
2013. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A lakás nem kõzös volna, hanem az enyèm. Nem felesben akarja. Ezek az anyjával megint szervezkednek a hátam mögött.
2013. júl. 19. 08:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha meg szakìtani akar, akkor küldjön el a lakásából, ne pedig ajánlja fel hogy vegyem meg. Szóval nem értem ezt az egészet.
2013. júl. 19. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Akárhonnan is nézem, nem stimmel valami. Miért kellene neki elmennie a saját lakásából, ha elküldenéd, ami amúghy is az övé? Talán ő küldhetne el téged, ha nem tetszik neki a rendszer.

Szerintem is szervezkedik az anyjával, de nagyon bután csinálják. Légy résen, nehogy kijátszanak!

2013. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Apukámnak már mondtam hogy készüljön fel erre az ajánlatra. Részletesen ki fogja kérdezni.
2013. júl. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!