Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a mostoha apámmal...

Mit tegyek a mostoha apámmal kapcsolatban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem édesanyám barátját,de nagyon zavar ha előttem létesítenek bármilyen tetsti kapcsolatot.(szájra puszi,kézfogás,ölelés).Ezek tudom,hogy kis dolgok,nem kéne rajtuk kiakadnom,mert nem smárolnak a jelenlétemben vagy ilyesmi,és nagyon tekintettel vannak rám,viszont ezek az apró dolgok is nagyon tudnak zavarni.Mit tegyek?Beszéljek erről anyával?Vagy hogyan heverjem ki?Vagy egyáltalán miért van ez?Semmiképp sem akarom neki azt mondani hogy ne nyúljon a barátjához a jelenlétemben mert az nem lenne normális.Kérlek segítsetek!
2013. júl. 19. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahogy próbáld megérteni, hogy anyukád szereti őt, és ugyanúgy vágyik testi kapcsolatra vele, mint mint minden normális ember. Egy párkapcsolathoz ez hozzátartozik. Nem hinném, hogy meg kellene mondanod nekik, mert akkor csak frusztráltak, zavartak lennének előtted. Ha egyébként szereted, meg jó kapcsolatban vagy velük, akkor ne ilyen apróság miatt kerülj velük konfliktusba. Toleráld ezt nekik, majd megszokod :)
2013. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetes ha zavar.. Pláne ha megszoktad apádat..

Beleszólni ebbe nem érdemes. Meg felesleges is.

Csináld a saját életed és ne foglalkozz velük legyél többet távol vagy a saját dolgaiddal foglalatoskodj. Nekem is volt mostohaapám tudom miről van szó..

2013. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. júl. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!