Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van/volt hasonló...

Más is van/volt hasonló helyzetben? Hogy lehet ezt ép ésszel elviselni?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő: Apám és anyám 17 éve vannak együtt amiből az utóbbi 10 évet az egymás gyűlölése és ennek a többi velejáróival élik életüket. Szóval mind a kettő egy idegbeteg ....-é vált megették egymás életüket rendesen emberi roncsok. És most jön a probléma,hogy ennek következtében lettek igen érdekes világnézeteik,életfilóik.(Ja és hogy miért nem mennek külön azt igazándiból nem lehet tudni mert az "nem a te dolgod ...gyerek" mondattal le van tudva... na mind1. És mind a kettő egy magának való ember aki mindenkit utál ki se lehet a házból tenni a lábad mert nem tudom milyen veszélyek leselkednek szervkereskedők,banditák milyen ez a mai világ így semmi "fölösleges baromságot" nem csinálhatok stb... így szerintük nekem is olyannak kellene lennem. ezért nincs semmi életem pedig én még mindig a normális irányvonalat szeretném követni amit általában minden normális ember tesz. nincsenek szinte barátaim, csak 1-2 helybéli akivel tizenéve ismerjük egymást. szóval sírba visznek most már idegileg. Ja, és még hozzátemmém így végszóként hogy a szomszéd városba lett volna egy barátnőm és mikor ezt megtudták leordították a fejem 3 napig, hogy mit képzelek én (17/F) és holnap fogok vele beszélni és lehet hogy azt kell mondanom hogy " bocsi anyuék nem engedik" de most mondhatjátok hogy sz@rjam le őket azt menjek de akkor mehetek jövőre amerre látok és a 8 általánosommal sokra megyek a mai világban... de lehet hogy úgy is normálisabb életem lenne.

Most arra lennék kíváncsi,hogy kívülállóként mit gondoltok erről az egész agyfasz szituról?


2013. júl. 19. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz? Bár most már csak estire tudnál menni. És miért nem intesz be nekik? Ha hagyod, hogy ők irányítsák az életed, akkor tiszta hülye vagy. Én is elég zsarnokoskodó emberekkel voltam körülvéve, akikkel nem lehetett beszélni, de én hazudtam nekik, ha nem tetszett az az irányvonal, amit diktáltak.
2013. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja de estire járok de nem egyszerű ilyen idegekkel ez se elég sz@rul megy de megy és igen hülye vagyok szerintem is ha ez így folytatódik akkor valami idegbeteg barom leszek
2013. júl. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!