Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellnétek a lányotok...

Szégyellnétek a lányotok hasonló helyzetben? Kínosan éreznétek magatok miatta? (bővebben lent) Főként szülők véleménye érdekelne!

Figyelt kérdés

Adott lenne egy 19 éves lányotok, akinek eddig semmilyen kapcsolata nem volt egyetlen fiúval sem, sem futó, sem komoly.

rokonok / ismerősök kérdezgetik hogy mi a helyzet, hogy áll pasi fronton de ti nem tudnátok mondani semmit, mert történetesen sehogy sem áll.

Kellemetlennek éreznétek ezt a szituációt? Hogy az összes ismerős lányai / fiai már javában randizgatnak és élik a külön életüket, míg a lányotoknak nincs és nem is volt senkije.


2013. ápr. 11. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
17%

Biztos, hogy futó kapcsolata sem volt?

Antiszoc a csaj?

Bűn ronda?

Egész nap a szobájában van csak?

Vannak barátai?

Magába zárkózó?

2013. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő, ne haragudj hogy leírom a véleményem, de rákattintottam a kérdésre (azt hittem valami komoly, égbekiáltó bűnről szóló történetet olvasok majd.. ) Ha valaki emiatt kellemetlenül érzi magát, sőt, szégyelli a lányát (nem is értem..) akkor annál komoly fejproblémák lehetnek!
2013. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Van olyan barátnőm akinek még nem volt pasija 24 éves normális csini csaj. Szerintem gáz ha ezt szégyelled. Örülj h nem ribanc. 24 N
2013. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
94%

Mi ebben a kellemetlen?

Én 25. évesen is ugyan így vagyok.

2013. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
100%
Aki emiatt szégyelli a lányát, az nem szereti a saját gyerekét..Egy anya aki szereti a gyermekét , jofórmán semmilyen dolog miatt nem szégyellheti a gyerekét. Legalább is az én anyukám annak idején azt mondta, hogyha 3ónk közül ( 3an vagyunk testvérek ) valamelyikőnk még embert is ölne akkor is szeretne mert a gyerekei vagyunk.
2013. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kellemetlen? Ezért szégyellni a lányt? Ezt egy szülő komolyan mondja?!
2013. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
6%
Hát mondjuk nem tudom.. 19 évesen (pláne 24-25, mint ahogy itt korábban valaki írta) ha még nincs és nem is volt senkije, akkor lehet van nála valami fejkatt, nem? Vagy nem túl zárkózott/szorongós típus?
2013. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
98%
Nem ez a ciki. Az, hogy beleszòlnak. Senkinek semmi köze màsok szerelmi életéhez.
2013. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, ja persze, természetesen nem szégyellném, de elgondolkodnék rajta hogy mi lehet az oka és próbálnék segíteni!
2013. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg utálom a ribiket, meg elég kemény az értékrendem, de azért 25 évesen nem normális ám, hogy nem volt kapcsolatod, kedves válaszoló.

Félre ne érts, nem ítéllek el, meg inkább így nyomd, mint ribi légy, de azért a ló túloldalára se kell átesni, az sem egészséges.

2013. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!