Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? 8 év házasság után most már 5 hónapja, hogy külön élünk! Én kezdtem eltávolodni a férjemtől, de úgy éreztem akkor, hogy ő ezt nem akarta észrevenni!

Figyelt kérdés
Testileg én teljesen elhidegültem tőle és már egyáltalán nem vágytam a közelségére! Amióta külön vagyunk én sokkal boldogabb és felszabadultabb vagyok! Van egy 4 éves kisfiunk és amikor eljön érte,akkor is bújna oda hozzám,de nem látja, vagy nem akarja látni,hogy nekem ez nem jó! Csak a saját érdekei a fontosak! Lehetséges az,hogy ilyen mértékben elmúljon az a bizonyos kémia bennem? Van, aki hasonló helyzetben van? Ti mit tennétek, válnátok?
2013. máj. 27. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, hogy miért hidegültél el a férjedtõl?

Talán, mert a saját érdekei voltak fontosak mindig, és ebbe belefáradtál?

Lehet, hogy késõbb visszaszerzed az érzelmeket az irányába, ha te is ugy szeretnéd. Most jól érzed magadat, de talán a késõbbiekben ujra rátalálsz.

2013. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy van ilyen, hogy az elhidegülés nem kölcsönös. Ha külön éltek, és kapcsolat csak a gyerek miatt van, akkor mi értelme a házasság fenntartásának?
2013. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Te így jobban érzed magad,az egy intő jel.Nem valószínű,hogy ilyen mértékű elhidegülés visszafordítható,főleg a hozzáállásod miatt.Ami nem feltétlenül baj,ám az biztos,hogy ennek a házasságnak lőttek,elvégre már eljutottál odáig,hogy a testi kontaktust sem kívánod.Egyetlen összekötő kapocs köztetek a gyerek.Szóval ennek már nincs értelme így.
2013. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2013. máj. 27. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
és szemtől szembe elmondtad neki hogy mit érzel?végül is nem gondolatolvasó.neked kellene tisztázni vele,konkrétan.tudod a férfiak nem értenek a célozgatásból,"jelekből".
2013. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal, amikor közeledne elmondom neki,hogy én nem szeretném,hogy megöleljen,de néha úgy tesz, mint ha meg sem hallaná, vagy nem is érdekelné,hogy én mit érzek
2013. máj. 27. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!