Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Már nem sokáig birom.

Figyelt kérdés
Az élettársam kisfia nálunk lakik, állandóan szétdobálja a cuccait, koszt csinál nem győzök utánna rendet rakni. A múltkor rászóltam erre ő elárult a anyjának ő idejött és elkezdett velem ordibálni, mindennek elmondott. Most ott tartunk, hogy nem merek a gyerekre rá se szólni. Ha a párom itthon van akkor nem csinál a gyerek felfordulást de ha nincs akkor elszabadul a pokol. Mit tegyek?
2013. júl. 20. 10:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
95%
Beszélj a pároddal, hogy beszéljen a fiával meg esetleg az anyjával is. Ha nem hiszi el, hogy ezt csinálja titokban videózd le.
2013. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Nemtom.
2013. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szóljon rá a párod. és ha nem hiszi el, hogy mit csinál a gyerek, akkor mutasd meg neki: ne rakj rendet utána. csak nem fogja azt gondolni, hogy te dobáltad szét.
2013. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Nem unjátok már ezt a volt párom ex gyereke, az új párom élettársa előző feleségének gyereke sz@rságot? Miért nem éltek normális családba, akkor nem lenne ennyi probléma.
2013. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Anyját elküldtem volna melegebb éghajlatra,ha az én otthonomban ordibál,vagy veszekszik.Ha a párod lakása,akkor is megmondtam volna neki a véleményemet.
2013. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vagy ha Te vagy a férfi,és rosszul értelmeztem,akkor is állj ki magadért.
2013. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek?
2013. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hány éves?


Igazából a legtöbb gyerek ilyen. Kicsi (pár éves) korban nem tudsz mit tenni, csak elmagyarázos 100-szor....

Ha nagyobb, akkor is kupit csinál, de akkor elvárható, hogy próbáljon összepakolni maga után (100 % sosem lesz, de a szándék a lényeg).


Ha 10 év körüli, akkor elvárható, hogy a játékokat, ilyeneket szedje össze (ha nem is katonás sorrendben). És igenbis rá kell szólni.


Ha jól értem, ti nevelitek. Ha anyuka neked támad, akkor mondd el neki klégyszives, hogy örülhet, hogy törődsz a fiával, neveled, pedig semmi közöd hozzá. Ha már ő képtelen nevelni, akkor a gyereknek valahol meg kell tanulnia a dolgok rendjét. Majd ha ő neveli, akkor reklamáljon.

2013. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja, ésd ne pakloj el. Mondd meg a párodnak, hogy döntsön:


1. Itt a kupi. Hazajön, összepakol, mert te rászólni sem mersz máér a gyerkre.

2. Rászólsz, és akkor addig szólsz rá, amíg meg nem szokja, hogy el kell pakolni.


Ja, és 4 gyerekem van. A 2 naggyal szélmalomharc, ötvenszer rájuk szólok, és akkor talűán alakul a rend.... De ha valaki ezért szólna be nekem....mert rájuk szólok...

2013. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

És bocs a hibákért, de az egyik már rajtam ugrál :)

A másikat meg küldöm pakolni, és segít nekem takarítani. Amíg ez nincvs meg, nincs szülinapi buliba indulás, meg sorozatnézés. Ez van.

2013. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!