Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás anyóst nem...

Mi a megoldás anyóst nem bírom már sokáig!?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt a párommal, és egy éve hogy vissza kellet költözni anyósomhoz. Ez idáig elviselhető volt, de nyugdítjas lesz és ami az ővé ki is nyilvánitja. Utoljára nem tetszett neki hogy a tefál lábosaim felhoztam és vissza vitte a pincébe én vissza vittem mert abba szeretek főzni (Könnyű elmosni, és főzni benne) Na ma van a szülinapom és kipakolta a lábosos szekrényét és levitte az összes lábosát,csak az enyémet hagyta bent! Elviselhetetteln ha én ide teszem a virágomat ő oda, Nem eszik a főztömből..!!!!
2011. máj. 7. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nála laktok, akkor vagy elviseled a rigolyáit, vagy szeditek a cókmókot, aztán szevasz.
2011. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Az első válaszoló,lehet,hogy az anyósod volt... :-)


vagy: leültök a pároddal és normális hangnembe megbeszélitek a problémákat anyósoddal


vagy: kerestek másik lakhelyet..

2011. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nála laksz, addig nincsen beleszólásod semmibe.Ot Ő az úr, ezt jobb ha elfogadod.Nem kötelező amúgy nála lakni, irány egy albérlet, és minden meg van oldva.
2011. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én elhiszem, hogy nagyon rossz, de nem tudsz mit tenni, ha nem tudod elviselni akkor elköltöztök. Gondolom azért költeztetek oda mert nem tudtátok az albérletet fizetni. Egyébként fözzél a lábasaiba, a tied legalább nem kopik.
2011. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Biztosan nem úgy képzelte el a nyugdíjas éveit, hogy egy kötözködő menyecske lábosaival és egyéb rigolyáival küszködjön, és még jól ki is beszéljék! Tudod, van az a mondás: "adj a tótnak szállást, kiver a házadból!". Én sem bírnám, de én anyósoddal ellentétben nem mennék bele az ilyen csatározásokba, hanem egyenesen kidobnálak.
2011. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ebből nem derül ki, hogy mi miért történik, csak az, hogy mindkettőtöknek megvannak a maga berögzült szokásai. az, hogy végül a saját lábasait vitte le a pincébe és fent hagyta a tieidet, úgy is felfogható, h végül ő engedett neked...könnyen elképzelhető, h neki is volna mit mondania rólad. minek pakoltok virágokat, stb, stb... számtalan kérdés... a szülinap idekeverése is érthetetlen kissé.
2011. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a megoldás, hogy elköltözöl.
2011. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Ami az övé, azt ki is nyilvánítja", ezt sérelmezed komolyan? Meg hogy szeretné saját ízlése szerint használni a saját konyháját? Meg nyugdíjba is minek megy az ilyen, amikor mehetne a temetőbe is? Hogy micsoda anyósok vannak!
2011. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak anyi a válaszom hogy nem lehet megbeszélni, ha beszélünk anyit mond hogy lehet költözni ez jogos de ha nem lehet! Nekem rosszúl esik az hogy nem eszik abból amit főzők, De annó meg az volt a baja hogy nem főztem.... Igen ez lenne a megoldás hogy elkölzözünk, de a párom nem akar, mert a hitel a nyakukon. Akkor most ne főzzek mert az ő konyhája?? Ők sokáig dolgoznak.
2011. máj. 7. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor költözzetek a te anyukádhoz!Ez a konyhai dolog pedig csak egy hatalmi harc,amiben egyik hülyébb,mint a másik.Ő meg akarja mutatni,hogy ő a főnök,te pedig szintén.A helyzet viszont az,hogy ő van otthon,te pedig csak ott laksz.Vagy megszokod vagy költözöl.
2011. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!