Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom nem tud és nem is...

Zolo83 kérdése:

A családom nem tud és nem is akar kijönni a feleségemmel és a családjával sem. Ennek előzménye, hogy az évek során voltak sérelmeink és sokszor nyeltünk. Mit gondoltok mit kéne tannünk hogy vmilyen módon lezárjunk ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A családom gyakorlatilag addig ameddig nem kezdünk el járni a feleségemmel mindig úgy gondolták, hogy agglegény maradok, vagy legalábbis, hogy ottmaradok nekik segíteni.

A testvéremmel hasonló a helyzet mint nálunk, csak ő lány és ott a sógoromat sikerült elszakítani félig-meddig a családjától, csakhogy ez nem sikerült a feleségemmel megcsinálni. Sokmindent tudnék írni a dolgokról, de majd folyamatosan írok konkrétumokat, mert ez így hosszú lenne.



2013. júl. 21. 11:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Még vmit elfelejtettem.

A múltkor, mikor szüleimnél lent voltam, akkor mivel a feleségem január vége óta nem akar velük találkozni a történtek miatt, ezért kaptam még egy "fejmosást".

Szóval eddig hoztam haza gyümölcsöt meg ezt-azt. Azt mondták, ha ez így lesz továbbra is, akkor nem vihetek gyümölcsöt haza, csak ott ehetem meg, mert nem akarják etetni a feleségemet se, meg a családját se, mert ugye nekik is szoktam adni.

De ez semmi, anyám a fejébe vette hogy biztos forrásból tudja, hogy az anyósom befolyásolja a feleségemet és biztos hogy a jövőben nem akar gyereket. Az én véleményem szerint, meg az természetes hogy vmilyen szinten befolyásolja a szülő a gyerekét, de csak egy határig. A fontos dolgokba meg már nem is szól bele, a másik hogy már beszélgetünk a gyerekvállalásról, úgyhogy ez az állítás sem igaz, amit anyám mondott.

Úgy érzem, hogy teljesen elfordultak tőlem és nem hajlandóak elfogadni a döntésemet, hogy a feleségemmel akarom a jövőmet tervezni és nem csak velük.

Most ezek után, ha lesz gyerek vigyem el hozzájuk, amikor nem is akarták hogy ez legyen?

Már nincs is nagyon kedvem menni hozzájuk, mert mindig rossz kedvem van ettől a szituációtól...

2013. júl. 30. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!