Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akar valtoztatni a parom....

Meg akar valtoztatni a parom. Szakitsak?

Figyelt kérdés

Kuldtem neki vicces kepeket body builder nokrol, erre azzal jott, hogy inkabb legyek olyan, mint egy masik kepen egy csaj, aki tenyleg nagyon jol nez ki, feszes meg minden. Jarok edzeni, de egyelore nem nezek ki ugy, viszont ebbol nekem annyi jott le, hogy valtozzak kulsore.


Mondtam neki, hogy adjon egy ongyujtot, mert az enyem nem mukodik, erre azt mondta, hogy ez nem igy mukodik, kerjem szepen, akkor esetleg, de kulonben is mar lenyultam az osszes ongyujtojat. Ebbol nekem az jott le, hogy idomitani akar, mint valami allatot, holott nagyon jol ismer, es ha kedvre teszek, megdicser es ad egy kockacukrot.


Mondtam, hogy munka utan hazamegyek, de vasarolni kene valamit, mert ures a huto, azt mondta, hogy atjon, es majd veszunk egyutt valamit. Erre poenbol kerdeztem tole, hogy lesz-e az igaslovam, mire kiakadt, hogy o ugyan nem a csicskam. Egyebkent en mindig viccelodok mindenfelevel, az ongyujto is ilyen volt.


Lehet, hogy nem erti a viccet? Most mit csinaljak? Ti mit tennetek?



2013. júl. 19. 15:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
29L vagyok, o 33F
2013. júl. 19. 15:58
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nem viccelődés, hanem bunkóság... ő vajon tudta, hogy poénból igáslovaztad le? az öngyújtóhoz meg annyit, hogy általában az óvódások is kérik a dolgokat, nem pedig adj-ozzák. Beszéljétek meg, hogy kinek mi a poén határa. És nem megváltoztatni akar, mert ez emberek között teljesen normális, amit elvár. Jó, a kép nem, dehát hihette azt is, hogy te is olyan kigyúrt aakarsz lenni.
2013. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jol ismer, ha bunkonak tart, minek van velem...
2013. júl. 19. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kedvességet, nőiességet, lágyságot, intelligenciát, bájt jobban értékelné, mint a sértés határait súroló viccek. Azokat a változtatásokat, amik a hasznodra válnának, azokon nem kéne megsértődni. Szerintem...
2013. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérem szépen nálunk is van, mondom neki hogy hozza ki a poharat mert mosogatok, erre ki nem hozná hanem kikiabál, hogy ne beszéljek ilyen stílusban, hanem szépen kell kérni, az se elég hogy hozd ki a poharat légyszi, hanem kérlek szépen csináld ezt meg azt (amit aztán igyekszik lepasszolni).


A képes meg ilyen formában szerintem nem gáz, nekem megmondta, hogy dagadt vagyok és mindennap piszkál, hogy menjek futni, tornázzak, stb. Tudom, hogy híztam egy kicsit, de ez a hozzáállás már sértő. De ha szólok érte, akkor csak pampog, hogy de kövér vagy nem? Meg biztos jobban éreznéd magad soványan...

2013. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nagy humor heroldnak érzed magad, de ami neked oltári poén, másnak lehet, hogy sértő. Az még nem megváltoztatás, ha valaki szóváteszi, hogy nem esnek neki jól az ilyen poénok. Nincs olyan kapcsolat, amiben nem kéne kicsit alkalmazkodni a másikhoz. Attól te még nem veszíted el az egyéniséged, ha a párod számára bántó poénokat nem sütöd el neki.
2013. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor feltennem a kerdest megegyszer, ha bunko vagyok, minek van velem? Annyi kedves bajos lagy noies lany rohangal az utcan, tenyleg nem ertem.
2013. júl. 19. 17:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Azért van veled, mert szeret, valószínűleg. Akkor is, ha néha bunkó vagy vele.

A kérdésed jellegéből adódva te ezt nem igazán viszonzod. Lehet, hogy tényleg jobb is, ha szakítotok.

2013. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit ertesz a 'kerdesem jellege' alatt.
2013. júl. 19. 17:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt, hogy a párod megsértődött pár idétlen, vagy általa idétlennek vélt poénodon és te már a szakítást fontolgatod. Szerintem ez még bőven nem szakítóok egy amúgy jól működő kapcsolatban. Ezt és ezt a fajta poénkodásomat nem értékeli, oké, neki nem sütök el ilyet, keresek rá olyanokat, akik értékelik, mondjuk a haverokat. Én ezt nem érezném megváltoztatási törekvésnek.
2013. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!