Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány 10...

Szerintetek ha egy lány 10 éve együtt van egy srácal de még csak most akarnak gyereket az normális?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 08:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mit csináltok :) Nem akartok még gyereket és kész. Majd ha akartok lesz. Nincs olyan hogy valami normális vagy nem normális, éljétek úgy az életeteket ahogy nektek jó.
2013. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13 év után szültem gyereket. Tudatosan. Mi se tanultunk, dolgoztunk, éltük az életünket. Nekünk így volt jó.
2013. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. :) Nekünk soha nem lesz, pedig már 4 éve együtt vagyunk és anyagilag megtehetnénk akár több gyereket is, ház is van. 10 év után pláne normális, főleg ha tizenévesen jöttek össze, akkor még 15 év is normális lenne.
2013. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Normális (mi 8 év után jutottunk odáig, hogy belevágunk), de nyilván figyelembe kell venni, hogy mennyi idős a pár.

Ha 14 évesen jöttek össze, és úgy 10 év, akár még várhatnának is.

Ha meg 30, és úgy 10 év, akkor talán egy picit túl sok...

2013. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

mi is 10 éve leszünk együtt mikor gyereket vállalunk. 20 évesen mire szültem volna? :) 30 körül az ember már megfontoltabb, jobban átlátja a világot, érettebb a feladatra.

ezt nem szabad elkapkodni. ha stabil a kapcsolat, és megvannak hozzá az anyagi feltételek is, akkor hajrá :)

2013. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális..sehol sincs előírva,hogy hány év után kell gyerek.Én a saját esetemet tudom felhozni,igaz,hogy nem élünk együtt a párommal,de 3 éve együtt vagyunk,összeköltözni sajnos nem tudunk még,mert nekem jelenleg nincs munkám és nem akarok élősködni..na most mi ezt már "elterveztük" ,hogy akkor jöhet házasság és baba ha már lesz normális,állandó munkánk,mert nyomorúságban és bizonytalanságban nem akarunk gyereket nevelni.Persze sokan támadják ezt a logikát,de mivel mindkettőnknek sok mindent kellett nélkülözni gyerekkorunkban,ezért tudjuk,hogy rossz ötlet így babát várni..Szóval én azt mondom,hogy akkor kell a baba,ha mind a ketten készen álltok rá lelkileg is és úgy gondoljátok,hogy nem lesz probléma az anyagiakkal sem.22L
2013. dec. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!